Blog

DG PED – automatyczna stacja pompowa z falownikiem

Autonomicza stacja pompowa z elektronicznym falownikiem, to nowe rozwiązanie od marki Pedrollo. 

DG-PED Pedrollo to automatyczny zestaw ciśnieniowy z falownikiem — najnowsza propozycja od marki Pedrollo. Zestaw składa się z pompy samossącej, zbiornika ciśnieniowego o dużej pojemności, czujnika prędkości przepływu i zaworu zwrotnego. Cicha praca, kompaktowe wymiary, dźwiękochłonna obudowa z techno polimeru. Łatwa obsługa to cechy, które docenią użytkownicy w instalacjach domowych. Stacja pompowa DG-PED zaprojektowano z myślą o instalacjach w warunkach domowych, domkach jednorodzinnych i wielorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych.

EDUR - pompy przemysłowe najwyższej jakości

Edur Pumpenfabrik to producent pomp przemysłowych z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji rozwiązań pompowych dla przemysłu, szczególnie przemysłu komunalnego, chemicznego, spożywczego, rolniczego, gospodarki wodnej i morskiej. Dziś pompy EDUR są synonimem wysokiej jakości i niezawodności.

Firma stawia nie tylko na jakość oferowanych pomp ale i profesjonalne i odpowiedzialne relacje na linii producent – użytkownik pompy. EDUR zapewnia nie tylko indywidualne podejście przy doborze pomp pod wskazane aplikacje, zapewnia również pełna wsparcie techniczne i serwisowe. Oferta obejmuje kilka głównych szeregotypów pomp o różnym przeznaczeniu i konstrukcji, co pozwala na optymalne rozwiązanie w wymagających aplikacjach przemysłowych.

Pompy Industry-Block (NUB)

Pompy Edur NUB

Prosta regulacja pomp z wirnikiem elastycznym.

Łatwa bezprzewodowa regulacja pompy za pomocą aplikacji - Zuwa.

Pompy z elastycznym wirnikiem ZUWA to nowoczesne urządzenia pompowe, stosowane w różnych sektorach przemysłu. Wydajność i efektywność urządzeń jest dziś kluczowym elementem projektowania nowoczesnych pomp.

Zastosowanie przetwornicy częstotliwości umożliwia regulację wydajności pompy za pomocą regulacji prędkości silnika. Regulacja pracy pompy, a więc regulacja prędkości silnika w pompach ZUWA możliwa jest za pomocą panelu na przetwornicy częstotliwości, zdalnie za pomocą połączenia LAN i dedykowanego oprogramowania ZUWA, a także bezprzewodowo z poziomu smartfona lub tabletu, za pomocą aplikacji ZUWA i połączenia poprzez Bluetooth.

 

Strony