ekopomp - blog

Pedrollo CP-ST pompy odśrodkowe ze stali AISI 304 i 316L

W ramach jednowirnikowych pomp odśrodkowych serii CP, projektanci Pedrollo wprowadzili pompy CP-ST. Pompy te wykonane ze stali nierdzewnej, zapewniają wydajność do 160 l/min, podnoszenie do 41 m. W pompach zastosowano wydajne silniki o mocy od 0,25 do 1,1 kW.

Pedrollo CP-ST bezpieczeństwo i higiena

Seria CP-ST obejmuje dwie pompy – Pedrollo CP-ST oraz Pedrollo CP-ST6. W modelu CP-ST4 - korpus i wirnik wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 304. W modelu CP-ST6 wszystkie elementy mające kontakt z pompowanym medium wykonano ze stali nierdzewnej AISI 316L. Takie wykonanie materiałowe zapewnia całkowitą higienę i maksymalną odporność na korozję.

Calpeda wprowadza nowy model pomp GQN 50

Firma Calpeda - producent pomp i urządzeń pompujących, wprowadził nowy model pompy odwadniającej typoszeregu GQ. Pompa GQN 50 dostępna jest od stycznie 2019 r. w stałej ofercie producenta. 

Pompa GQN 50 jest uzupełnieniem typoszeregu pomp odwadniających GQ. Siostrzane modele pomp GQS 50 oraz GQV 50 wyposażono w pojedynczy wirnik Vortex, w modelu GQN 50 wykorzystano dwukanałową konstrukcję wirnika, która pozwala na swobodny przepływ ciał stałych o średnicy do 50 mm. Optymalne wyważenie wirnika, smukła konstrukcja tłumiąca dragania oraz atrakcyjna cena, sprawia, że model Calpeda GQN 50 jest ciekawym rozwiązaniem wśród pomp odwadniających obecnych na rynku. 

Nowy model pompy GQN 50 posiada cechy typoszeregu GQ:

Certyfikat Sprawdzonego Partnera w Biznesie dla EKOPOMP

Miło nam poinformować, że firma EKOPOMP znalazła się w elitarnej grupie partnerów EFL GRUPA CREDIT AGRICOLE i otrzymała Certyfikat Sprawdzonego Partnera w Biznesie. Dziękujemy za wyróżnienie.

Certyfkat Sprawdzony Partner w Biznesie  - EKOPOMP

Certyfikat Sprawdzony Partner w Biznesie - EKOPOMP

Strony