ekopomp - blog

Pompy Calpeda na norweskich kontenerowcach

 

Gdyńska Stocznia Crist S.A. Zrealizowała kolejny wielki projekt. Na zlecenie norweskiego armatora Artic Shipping AS zaprojektowała oraz zbudowała ogromny kontenerowiec służący do transportu morskiego żywych ryb. Statek Aqua Tromøy wyposażono w aż dwie ładownie o łącznej powierzchni 3000 m3. Ta nowoczesna jednostka posiada obieg wody morskiej oraz system uzdatniania i usuwania pasożytów. Dodatkowo wyposażono ją w automatyczne każdorazowe odkażanie zbiorników ozonem.

DG PED – automatyczna stacja pompowa z falownikiem

Autonomicza stacja pompowa z elektronicznym falownikiem, to nowe rozwiązanie od marki Pedrollo. 

DG-PED Pedrollo to automatyczny zestaw ciśnieniowy z falownikiem — najnowsza propozycja od marki Pedrollo. Zestaw składa się z pompy samossącej, zbiornika ciśnieniowego o dużej pojemności, czujnika prędkości przepływu i zaworu zwrotnego. Cicha praca, kompaktowe wymiary, dźwiękochłonna obudowa z techno polimeru. Łatwa obsługa to cechy, które docenią użytkownicy w instalacjach domowych. Stacja pompowa DG-PED zaprojektowano z myślą o instalacjach w warunkach domowych, domkach jednorodzinnych i wielorodzinnych, wspólnotach mieszkaniowych.

Prosta regulacja pomp z wirnikiem elastycznym.

Łatwa bezprzewodowa regulacja pompy za pomocą aplikacji - Zuwa.

Pompy z elastycznym wirnikiem ZUWA to nowoczesne urządzenia pompowe, stosowane w różnych sektorach przemysłu. Wydajność i efektywność urządzeń jest dziś kluczowym elementem projektowania nowoczesnych pomp.

Zastosowanie przetwornicy częstotliwości umożliwia regulację wydajności pompy za pomocą regulacji prędkości silnika. Regulacja pracy pompy, a więc regulacja prędkości silnika w pompach ZUWA możliwa jest za pomocą panelu na przetwornicy częstotliwości, zdalnie za pomocą połączenia LAN i dedykowanego oprogramowania ZUWA, a także bezprzewodowo z poziomu smartfona lub tabletu, za pomocą aplikacji ZUWA i połączenia poprzez Bluetooth.

 

Strony