Dobór pomp

Dobór i dystrybucja pomp

W branży pompowej jesteśmy aktywni od 20 lat. Głównym filarem naszej działalności jest dystrybucja specjalistycznych pomp dla przemysłu. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę pomp, zróżnicowaną pod względem konstrukcji, wydajności, wykonania i zastosowań. Umożliwia to optymalny dobór pomp pod wskazaną aplikację. Nasz asortyment kierujemy do zakładów gospodarki wodno-ściekowej, zakładów produkcyjnych i przetwórczych, zakładów obróbki metalu, galwanizerni, przedsiębiorstw przemysłowych, firm farmaceutycznych i kosmetycznych, a także budownictwa i górnictwa.

EKOPOMP – rozwiązania dla odbiorców indywidualnych

W sprzedaży posiadamy również produkty kierowane do odbiorców indywidualnych, często instalowane w systemach dystrybucji wody, prac odwadniających czy przydomowych oczyszczalniach ścieków. Ta grupa asortymentu obejmuje popularne modele pomp głębinowych do studni, pompy hydroforowe, zestawy hydroforowe, małe pompy odwadniające, pompy do ścieków oraz zbiorniki hydroforowe.

Na etapie doboru pompy klient otrzymuje od nas kompleksowe wsparcie – specjalistyczny dobór techniczny pod wskazaną aplikację, co gwarantuje prawidłową pracę i wydajność urządzeń.

Misja EKOPOMP

Głównym założeniem naszej firmy specjalizującej się w doborze pomp przemysłowych, działającej na rynku już od dwudziestu lat, jest zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości urządzeń, które będą spełniać nawet najbardziej wymagające normy w branży przemysłowej.

Utrzymujemy ścisłe kontakty z naszymi klientami, aby na bieżąco rozumieć ich wymagania i potrzeby oraz przekształcać je w innowacyjne rozwiązania. Jesteśmy otwarci na nowoczesne i ciekawe rozwiązania proponowane przez producentów. Naszym celem jest praca nad stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku pompowym.

Oferujemy kompleksowy dobór pomp przemysłowych i z dumą nosimy miano wiodącego dostawcy pomp przemysłowych. Działając zgodnie z zasadami najlepszych praktyków branżowych, przeprowadzamy dogłębną analizę wymagań i procesów naszych klientów, aby zapewnić optymalny dobór urządzeń.

Wartości EKOPOMP

Jesteśmy rodzinną firmą, która nie boi się nowych i ciekawych wyzwań, dlatego jako wartości firmy stawiamy na innowacyjność i stale szukamy sposobów na rozwój naszej firmy i siebie nawzajem.

EKOPOMP – dystrybutor urządzeń światowych liderów

W EKOPOMP współpracujemy z wiodącymi producentami urządzeń przemysłowych. Są to zarówno producenci rodzimi, jak i światowej rangi marki, których produkty są dostarczane do zakładów na całym świecie. Niezależnie od skali i złożoności projektu, jesteśmy gotowi zapewnić precyzyjny dobór pomp światowych liderów, aby sprostać unikalnym wymaganiom każdego projektu.

Stawiamy na jakość rozwiązań, dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia sprawdzonych i uznanych producentów m.in. Lowara, Nocchi, Speroni, KNOLL, Brinkmann, PRORIL, BBC, AQUA, ABS Sulzer, Mencarelli, Pedrollo, Osip, Homa, Plastomec, Versamatic, Valisi, Sandpiper, Calpeda, Caffini, Iriondo, A-Ryung DAB, Debem, Wilo, AFpumps, Edur, Wimest, LFP, Hydro-Vacuum, Rovatti, Settima, Tecnium, Tellarini oraz wielu innych dostawców.

Nasza firma stale wprowadza do swojej oferty nowych producentów, systematycznie dążymy do poszukiwań aktualnych i bezpieczniejszych rozwiązań w doborze pomp. A wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom dostęp do wyjątkowych możliwości.

Sprawdzone, szerokie portfolio skutecznych rozwiązań pompowych umożliwia nam oferować urządzenia, które pozwolą naszym klientom osiągnąć jeszcze większe sukcesy w ich branżach. Nasi eksperci w doborze pomp dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość oraz satysfakcję z efektywności działania wybranych pomp. Razem tworzymy przyszłość branży pompowej, stawiając na innowacyjność i niezawodność.

Oficjalny partner handlowy

Dzięki nieustannej pracy naszego zespołu, udało nam się uzyskać tytuł wyłącznego dystrybutora pomp i urządzeń marki AQUA Italy na terytorium Polski. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem i partnerem handlowym takich producentów jak Proril, Lowara, Stairs, Pedrollo, Elbi, Calpeda, Nocchi, Mencarelli, KNOLL, Brinkmann, Sulzer, KSB, Wilo, Debem.

Profesjonalne doradztwo techniczne w doborze pomp

Zdobyliśmy uznanie w branży oraz zaufanie klientów dzięki naszemu zaangażowaniu w zapewniania nie tylko najlepszych produktów, ale także w kompleksowe wsparcie techniczne i indywidualne doradztwo przy doborze pomp.

Wieloletnie doświadczenie i praktyczna wiedza pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą specjaliści – praktycy, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach i branżowych wydarzeniach. Gwarantujemy sprawną obsługę i fachowe, specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru pomp.

Dysponując szerokim asortymentem, mamy możliwość doboru najlepszego rozwiązania do wskazanej aplikacji. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.