Pompy do chłodziwa

Pompy do chłodziwa są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co umożliwia ich elastyczny montaż w różnych typach systemów chłodzenia. Mogą być stosowane w pojazdach, maszynach przemysłowych, tokarkach, frezarkach, maszynach CNC, systemach ogrzewanie, wentylacji, klimatyzacji, maszynach do cięcie szkła i wielu innych aplikacjach. Przystosowane są do pompowania chłodziw o różnym stopniu lepkości, chłodziw zanieczyszczonych oraz gorących, olejów do cięcia/szlifowania, mediów z cząstkami ściernymi czy drobnymi odpadami szklanymi 

Pompy do chłodziwa są zwykle wytrzymałe i odporne na różne czynniki (korozja, wysokie i niskie temperatury). A solidna konstrukcja sprawia, że są bardziej trwałe i mniej podatne na awarie. 

Typowe aplikacje w których stosuje się pompy chłodziwa:

  • tłoczenie, szlifowanie, frezowanie, wiercenie
  • inna obróbka powierzchniowa
  • system klimatyzacji i filtracji
  • maszyny obróbki szkła
  • poligrafia i drukarnia
  • recykling i transfer emulsji chłodzącej

Szeroka gama oferowanych przez nas pomp do chłodziwa obejmuje m.in. pompy poziome i zanurzeniowe, pompy peryferalne, pompy wysokiego i niskiego ciśnienia, a także pompy do nieczystości granulowanych. W ofercie posiadamy przemysłowe pompy do chłodziwa zagranicznych producentów, takich jak A-Ryung, Brinkmann, Iriondo, KNOLL, Stairs, Calpeda i wiele innych.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Osip. Dostarczamy również przemysłowe pompy do chłodziwa producenta Iriondo, które mogą być wykorzystywane w maszynach do cięcia szkła, oraz pompy koreańskiego producenta A-Ryung popularnie stosowane w aplikacjach obrabiarek Doosan, Hyundai, Samsung i Hwacheon

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego urządzenia dla swojej aplikacji, skontaktuj się z naszym działem technicznym. Oferujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie w wyborze. 

Wyświetlanie 1–12 z 67 wyników

Shopping Cart