Pompy dozujące

Pompy dozujące

AQUA DGTEC 2ST

Pompy dozujące

AQUA DGTEC CD

Pompy dozujące

AQUA DGTEC OPL

Pompy dozujące

AQUA DGTEC ST-R

Pompy dozujące

AQUA HC100

Pompy basenowe

AQUA HC150

Pompy dozujące

AQUA HC151 pH Rx

Pompy dozujące

AQUA HC151 Pl mA

Pompy dozujące

AQUA HC200+ CST

Pompy dozujące stosowane są do precyzyjnego dozowania i przesyłania płynów lub substancji chemicznych o określonej ilości. Urządzenia te w odpowiednim wykonaniu materiałowym wyróżniają się podwyższoną odpornością chemiczną i termiczną. Pompy dozujące są projektowane i dostosowywane do pompowania szerokiego zakresu substancji w zależności od wymagań aplikacji.

Zastosowanie pomp dozujących

Pompy dozujące wyróżniają się szerokim zakresem zastosowań. Z powodzeniem sprawdzają się w przemyśle chemicznym do dozowania chemikaliów. Mogą być wykorzystywane do mieszania składników, wprowadzania dodatków lub kontrolowanego dostarczania reagentów w procesach chemicznych. Stosowane są do dozowania środków myjących w formie płynnej.

Pompy dozujące mogą przenosić także środki dezynfekcyjne i środki czyszczące takie jak chlor, podchloryn sodu, ozon, perhydrol itp., które są używane do dezynfekcji wody, basenów, instalacji sanitarnych, a także w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Oficjalny dystrybutor pomp dozujących AQUA Italy

Jako wyłączny dystrybutor włoskiej marki AQUA w Polsce oferujemy dostęp do zróżnicowanej oferty pomp dozujących AQUA.

Pompy dozujące AQUA to urządzenia różniące się od siebie wieloma parametrami, wśród których wymienić należy:

pompy dozujące o działaniu stałym z możliwością analogowej regulacji wydajności maksymalnej w zakresie 0%-100%,

pompy dozujące z możliwością regulacji za pomocą zewnętrznych sygnałów, np. sygnał impulsowy lub 0/4-20 mA,

– pompy z przetwornikami dozujące proporcjonalnie do zmierzonego parametru takiego jak pH, Rx lub Cl;

Pompy dozujące AQUA – skuteczność i wszechstronność zastosowań

Pompy dozujące AQUA są stosowane jako dozowanie różnorodnych reagentów na stacjach uzdatniania wody, na oczyszczalniach ścieków, w różnych gałęziach przemysłu wśród których do najpopularniejszych można zaliczyć przemysł chemiczny, papierniczy, farmaceutyczny, kosmetyczny, spożywczy, tekstylny, tworzyw sztucznych, budowlany, mleczarski, galwaniczny i wiele innych.

Elektromagnetyczne pompy dozujące AUQA jako dozowniki środków myjących od lat cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród producentów bezdotykowych myjni samochodowych.

Pompa dozująca – dobór i dystrybucja

Elastyczność i niezawodność dzięki zastosowaniu do produkcji najlepszych materiałów – to niewątpliwie cechuje pompy dozujące AQUA. Jeśli potrzebujesz pompy dozującej, to z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie wśród tych produktów.

W celu doboru technicznego pompy dozującej skontaktuj się z naszymi doradcami. Nasz zespół specjalistów z branży jest gotów doradzić w wyborze odpowiedniego rozwiązania i dostosować pompy do konkretnych potrzeb aplikacji.