Pompy membranowe

Pompy membranowe to urządzenia przemysłowe o niemal uniwersalnym zastosowaniu. Przeznaczone są do pompowania medium o podwyższonej lepkości, gęstości, wody, chemikaliów, środków myjących i detergentów, olejów oraz farb. Pompy sprawdzają się również przy przepompowywaniu cieczy łatwopalnych, agresywnych chemicznie, kwasów, cieczy zawierających zanieczyszczenia

Oferujemy szeroką gamę pomp membranowych przeznaczanych dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego takich producentów jak Debem, SandPiper, La Fonte, Versa-Matic, Caffini i innych. Urządzenia dostępne są w różnych wykonaniach materiałowych – tak, aby dopasować je do najbardziej wymagających aplikacji.

Na życzenie dostarczamy pompy membranowe w wykonaniu specjalnym z atestem ATEX, co pozwala na ich wykorzystywanie w środowiskach o zwiększone wilgotności oraz w strefach zagrożonych wybuchem.

Nie wiesz jaka pompa membranowa będzie odpowiednia dla Twojej aplikacji? Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi, którzy pomogą w doborze najlepszego rozwiązania.

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Shopping Cart