Pompy przemysłowe

Pompy do chłodziwa

A-Ryung ACP-A

Pompy chłodziwa CNC

A-Ryung ACP-BMF

Pompy chłodziwa CNC

A-Ryung ACP-CMF

Pompy chłodziwa CNC

A-Ryung ACP-F

Pompy chłodziwa CNC

A-Ryung ACP-FS/HFS

Pompy chłodziwa CNC

A-Ryung ACP-HF

Pompy do chłodziwa

A-Ryung ACP-HMFC

Pompy do chłodziwa

A-Ryung ACP-HMFS

Pompy do chłodziwa

A-Ryung ACP-MF(S)

Pompy przemysłowe to szeroka gama różnego rodzaju pomp do zastosowań w instalacjach znajdujących się w zakładach produkcyjnych, zakładach gospodarki odpadami, gospodarstwach rolniczych czy maszynach przemysłowych. Pompy przemysłowe dobierane są pod indywidualne wymagania klienta. Zawsze staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania w zakresie pomp przemysłowych charakteryzowały się wysoką jakością wykonania, odpowiednim dopasowaniem materiałów wykonania oraz zagwarantowanym dostępem do części zamiennych i serwisu. 

Zróżnicowane rozwiązania pomp przemysłowych dla każdej branży 

Szeroki wachlarz oferowanych przez nas produktów czołowych producentów, pozwala nam na dobór pomp przemysłowych pod najbardziej wymagające aplikacje. W ofercie pomp przemysłowych posiadamy: 

Przemysłowe pompy zatapialne 

Dostarczamy również różnego rodzaju przemysłowe pompy zatapialne w wielu wariantach wydajnościowych oraz konstrukcji wirnika – dzięki temu możemy zaproponować pompy zarówno do odprowadzania różnego rodzaju ścieków, jak i instalacji odwodnieniowych czy drenażowych. 

Wydajne pompy przemysłowe do cieczy gęstych i lepkich 

Dodatkowo dla aplikacji, gdzie konieczne jest pompowanie mediów o nietypowej gęstości, lepkości lub składzie chemicznym, w ofercie przemysłowych pomp znajdują się pompy zębate, tłoczkowe, wyporowe lub dozujące, z których postaramy się wytypować jak najlepsze rozwiązanie dla Twojej aplikacji. 

Wybór pompy przemysłowej dostosowanej do Twoich potrzeb 

 
Dobór pomp przemysłowych opiera się przede wszystkim na dokładnej znajomości założeń technologicznych całej instalacji, w której pracuje pompa, oraz znajomości pompowanej cieczy. Istotna przy dobieraniu odpowiedniego rozwiązania jest znajomość składu chemicznego cieczy, jej temperatury, gęstości i lepkości. Oszacowanie parametrów pracy takich jak ciśnienie oraz wymagany przepływ, źródło poboru medium oraz wymagany czas pracy pompy przemysłowej.  

W zależności od wymagań, w ofercie posiadamy również pompy przemysłowe spełniające certyfikację ATEX dla pracy z mediami łatwopalnymi lub montowanymi w strefach przeciwwybuchowych. 

Pompa przemysłowa – dobór i dystrybucja 

Do każdej aplikacji przemysłowej podchodzimy indywidualnie, poznając oczekiwania klienta oraz wykorzystując nasze doświadczenie w doborze pomp przemysłowych, tak aby zagwarantować rozwiązanie najlepiej realizujące zadane parametry. W celu otrzymania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym działem doradców technicznych.