Naprawa pomp Wilo

W naszym serwisie dokonasz naprawy oraz okresowego przeglądu i wymiany zużywających elementów agregatów pompowych Wilo. Wykonując naprawy pomp Wilo w naszym serwisie możesz mieć pewność, że wykorzystujemy do napraw tylko oryginalne części zamienne producenta Wilo. Nasze usługi naprawy pomp Wilo to gwarancja jakości. Wierzymy, że tylko stosowanie autoryzowanych części zamiennych oraz testowanie każdej pompy po naprawie pozwala na utrzymanie wysokiego standardu usług, a co za tym idzie przedłużenie żywotności urządzenia.

Etapy serwisu pomp Wilo w Ekopomp

Po dostarczeniu pompy Wilo do naszego serwisu przygotowujemy protokół przyjęcia wraz z zaznaczeniem usterki zgłaszanej przez użytkownika. Sprawdzamy pompę i identyfikujemy zużyte części zamienne. Robimy dokumentację. Zaznaczamy części na wykazie listy części zamiennych Wilo. Po diagnozie każdy nasz Klient otrzymuje rekomendację dotyczącą opłacalności naprawy, w tym wycenę części zamiennych plus robocizny oraz cenę nowego urządzenia. Po każdej wykonanej regeneracji pompy Wilo dokonujemy weryfikacji poprawności działania urządzenia na stanowisku testowym. Jeżeli pompa przejdzie pozytywną kontrolę, sprawne urządzenie przekazywane do działu logistyki jest gotowe do odbioru przez Klienta.

Specjalizacja serwisu pomp Wilo

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie pomp zatapialnych Wilo serii Rexa, EMU, Drain. Wymieniamy korpusy, pokrywy oraz zużyte wirniki, wymieniamy również olej. Dla niektórych modeli pomp Wilo wykonujemy przezwojenie silnika. Najczęściej wykonujemy wymianę uszczelnienia mechanicznego oraz o-ringu podziału korpusu. Naprawiamy pompy Wilo z wytartym wałem, jak i bieżniami uszczelnienia mechanicznego, wytartymi łożyskami silnika. Z naszych usług serwisowych korzystają głównie odbiorcy przemysłowi, którzy dokonują serwisu, jak i konserwacji swoich wirowych, pionowych pomp wielostopniowych serii Wilo Helix V/VE. Regenerujemy pompy Wilo dławicowe Inline VeroLine-IPL, wymieniając m.in. korpus pompy, latarnia, wirnik, wał, uszczelnienie mechaniczne.

Warto wspomnieć, że w naszym serwisie możesz również naprawić nieprodukowane modele pomp Wilo, dostęp do oryginalnych, wszystkich części zamiennych producent zapewnia średnio do 10 lat od wycofania serii. W celu upewniania się czy części zamienne są dostępne do urządzenia można skontaktować się bezpośrednio z serwisem serwis@ekopomp.pl, wysyłając zdjęcie tabliczki znamionowej wraz z krótkim opisem usterki. Dostępni jesteśmy także pod numerem telefonu +48 713538196. 

Dział Serwisu

Dariusz Freilich
kom. +48 694 810 146
e-mail: serwis@ekopomp.pl