Naprawa pomp zatapialnych

Firma EKOPOMP, oprócz dystrybucji pomp przemysłowych, zajmuje się również naprawą i serwisem pomp do wody. W dziale serwisu EKOPOMP możesz skorzystać m.in. z usługi naprawy pompy zatapialnej do wody czystej, brudnej czy ścieków.

Jako dystrybutor pomp przemysłowych, współpracując z renomowanymi producentami pomp, naprawę pomp zatapialnych opieramy wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych. Posiadamy bezpośredni dostęp do szerokiej gamy części zamiennych różnych marek dedykowanych do różnych modeli pomp, co usprawnia nam proces naprawy urządzeń oraz jest gwarancją wysokiej jakości wykonanej usługi.

Co naprawiamy?

Pompy zatapialne, z uwagi na warunki, w których mogą pracować (środowiska komunalne, przemysłowe) są bardziej podatne na zużycie. Środowiska te nierzadko zawierają korodujące substancje, zanieczyszczenia, piasek, osady, które mogą przyspieszać proces korozji oraz zużycia materiałów pomp.

W ramach naprawy pompy zatapialnej w naszym serwisie usuwamy wszelkie uszkodzenia tzw. mechaniczne i elektryczne. Możemy wymienić m.in. elementy najczęściej podatne na zużycie np. uszczelnienie mechaniczne, o-ringi, wirniki, łożyska, wały, tuleje, wymienić korpus pompy, styczniki, dławiki kabla, przewody zasilające, wyłączniki pływakowe.

Po dokonaniu naprawy pompy zatapialnej przeprowadzane są testy sprawnościowe, aby upewnić się, że urządzenie działa prawidłowo i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa.

W EKOPOMP możesz zakupić również części zamienne oraz kompletne zestawy naprawcze, dzięki czemu będziesz w stanie naprawić pompę zatapialną we własnym zakresie. Części do pomp dobierane są przez naszych specjalistów na podstawie otrzymanych informacji dotyczących dokładnego modelu posiadanej pompy.

Przegląd pomp zatapialnych do wody

Zalecamy również okresowy, regularny przegląd pomp w celu utrzymania ich w optymalnym stanie technicznym, przedłużenia żywotności oraz uniknięcia uszkodzeń w najmniej odpowiednim momencie. Nasz serwis służy także specjalistycznym doradztwem w zakresie konserwacji i obsługi pomp zatapialnych.

Naprawa pomp zatapialnych we Wrocławiu

Punkt naprawy pomp zatapialnych posiadamy we Wrocławiu. Uszkodzone urządzenie możesz dostarczyć do nas osobiście lub wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej. Po sporządzeniu protokołu przyjęcia pompy na serwis oraz uregulowaniu płatności za diagnozę, nasi serwisanci przystępują do działania. Każde urządzenie jest dokładnie weryfikowane, a czas diagnozy zależy przede wszystkim od modelu pompy oraz rodzaju usterki. Po zdiagnozowaniu, Klient otrzymuje szczegółową wycenę naprawy, po czym ustalane są i podejmowane kolejne kroki. W wybranych przypadkach zdarza się, że naprawa pompy zatapialnej może być nieopłacalna w porównaniu do zakupu nowego modelu pompy, np. z uwagi na wysoką cenę. W takich sytuacjach nasi doradcy przygotowują ofertę na nowe urządzenie – identyczne lub proponowany zamiennik.

Szukasz miejsca, w którym naprawisz pompę zatapialną? Skontaktuj się z naszym działem serwisu i poznaj szczegóły.

Dział Serwisu

Dariusz Freilich
kom. +48 694 810 146
e-mail: serwis@ekopomp.pl