Naprawa i serwis pomp

Naprawa i serwis pomp

W firmie EKOPOMP oferujemy kompleksowe usługi serwisu i naprawy pomp, opierając się na doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych techników. Niezawodna praca i wysoka wydajność Twoich urządzeń przemysłowych to nasz priorytet.

Sprawna praca pomp jest kluczem do utrzymania poprawnej pracy całej instalacji – czy to mowa o skomplikowanych procesach przemysłowych, czy domowych instalacjach. Nasza firma nie tylko dostarcza nowe urządzenia, ale również zapewnia dostęp do doświadczonych serwisantów, posiadających wieloletnią praktykę w naprawie pomp przemysłowych. Wiemy, że każdy przestój w przemyśle jest kosztowny.

EKOPOMP – serwis pomp przemysłowych

Naprawiamy i regenerujemy różne rodzaje pomp, m.in. pompy głębinowe, pompy zatapialne, pompy hydroforowe, pompy odwadniające, pompy membranowe i inne. Przed skorzystaniem z usługi naprawy pomp oraz dostarczeniem pompy do naszego serwisu zachęcamy do kontaktu telefonicznego/mailowego w celu potwierdzenia naprawy posiadanego modelu (dostępu części zamiennych i terminu realizacji).

W ramach usług serwisowych nasza firma oferuje:

  • kompleksową diagnostykę techniczną pomp,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • naprawę i renowację pomp,
  • okresowe przeglądy techniczne pomp,
  • wymianę uszczelnienia mechanicznego,
  • zakup i wymianę części zamiennych.

Autoryzowany serwis pomp wiodących marek

Efektem naszego długoletniego partnerstwa z wiodącymi producentami urządzeń przemysłowych jest dodanie firmy EKOPOMP do listy autoryzowanego serwisu takich marek jak Proril, Calpeda oraz Nocchi, Mencarelli, Speroni, AQUA Italy. Świadczy to o zaufaniu, którym darzą nas światowi liderzy w branży pompowej.

Nasze usługi naprawy pomp oparte są na ścisłej współpracy z tymi markami, co z kolei przekłada się na najwyższą jakość serwisu. Posiadamy stały dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów oraz wsparcie techniczne na każdym etapie.

Zestawy naprawcze do pomp

Nasza oferta serwisowania i naprawy pomp umożliwia również dostęp do szerokiej gamy zestawów naprawczych do pomp, tzw. reparaturek. Dostarczamy tylko oryginalne części zamienne, zapewniając nie tylko skuteczną naprawę pomp, ale również długoletnią żywotność i niezawodność Twoich urządzeń. Nasz zespół serwisantów jest gotów udzielić Ci wsparcia technicznego w zakresie wyboru odpowiedniego zestawu naprawczego na podstawie przesłanych informacji.

Indywidualne podejście

Nasi serwisanci zdają sobie sprawę z tego, że każda awaria pomp jest inna. Dlatego nasze podejście do serwisu jest spersonalizowane oraz dopasowane do Twoich potrzeb. Po dostarczeniu pompy na nasz serwis, otrzymujesz kompleksową diagnozę usterki oraz dokładną wycenę naprawy pompy.

Rozumiemy, że przestój pomp może negatywnie wpływać na Twoja działalność, dlatego dążymy do szybkiej realizacji naprawy pomp, minimalizując przestój i zapewniając – na ile to możliwe – ciągłość procesu.

Skontaktuj się z naszym serwisem już dziś

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej naprawy pomp, serwisu, fachowego doradztwa lub dostawy części zamiennych dla swoich urządzeń przemysłowych, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość na adres serwis@ekopomp.pl. Nasz zespół jest gotowy do działania i zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie.

Dział Serwisu

Dariusz Freilich
kom. +48 694 810 146
e-mail: serwis@ekopomp.pl