AQUA

Systemy dozowania

AQUA A-TANK

Systemy dozowania

AQUA ADIN20 START

Systemy dozowania

AQUA AE START+

Mieszadła

AQUA AG-F AISI

Mieszadła

AQUA AG-F PVC

Mieszadła

AQUA AG-MAN

Mieszadła

AQUA AG-S AISI

Mieszadła

AQUA AG-S PVC

Systemy dozowania

AQUA AR 10 START

Aqua Industrial Group od samego początku swojej działalności była związana z branżą uzdatniania wody. Dzięki swojemu zaangażowaniu w proces tworzenia oraz profesjonalizmowi pracowników, obecnie AQUA jest międzynarodową marką uznawaną na rynku światowym.  

Dziś powierzchnia głównej siedziby Aqua SpA, zlokalizowanej w San Martino w Rio w północnych Włoszech, obejmuje 7000 m2, z czego 4000m2 zajmuje produkcja, a 3000m2 jest przeznaczone na transport i magazynowanie produktów. 

AQUA – marka światowej rangi 

Dzięki nieustannym wysiłkom i staraniom producenta, pompy AQUA są obecnie dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Przewaga konkurencyjna polega na szerokim zakresie produktów, zróżnicowanych pod względem wykonania materiałowego oraz parametrów technicznych.  

Wszystkie pompy QUA są projektowane i produkowane zgodnie ze światowymi normami i przepisami dotyczącymi ochrony zdrowia i środowiska. Do produkcji pomp AQUA wykorzystywane są wyłącznie najlepsze surowce, a każdy produkt przed wysyłką jest poddawany rygorystycznym testom. Firma AQUA posiada system jakości EN ISO 9001:2015. 

Oferta Aqua Industrial Group 

 

AQUA – pompy elektromagnetyczne i systemy dozujące 

Elektromagnetyczne pompy AQUA i systemy dozujące to niezawodne narzędzia, które zapewniają precyzyjne i skuteczne dozowanie substancji chemicznych. Dzięki zaawansowanej technologii, pompy AQUA są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom pracy. W ofercie producenta znajdziesz pompy AQUA zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, wykonania materiałowego i zastosowania. AQUA – pompy perystaltyczne  

Pompy perystaltyczne doskonale nadają się przede wszystkim do precyzyjnego dozowania detergentów i nabłyszczaczy w zmywarkach przemysłowych. Ich prostota obsługi i konserwacji sprawiają, że są popularne w wielu branżach.  

AQUA – systemy filtracji domowej i przemysłowej 

Woda o odpowiedniej jakości to podstawa zdrowia i komfortu. Systemy filtracji domowej i przemysłowej marki AQUA gwarantują, że woda, którą spożywasz lub wykorzystujesz w procesach produkcyjnych, jest czysta i bezpieczna. Oferujemy szeroki wybór obudów filtracyjnych AQUA, dedykowanych wkładów filtrujących i akcesoriów marki AQUA, które skutecznie usuwają zanieczyszczenia i substancje szkodliwe, zapewniając Ci czystą wodę o doskonałej jakości. 

Ekopomp – wyłączny dystrybutor marki AQUA 

Jako oficjalny i wyłączny dystrybutor marki Aqua Industrial Group w Polsce zapewniamy dostęp do szerokiej gamy produktów AQUA oraz części zamiennych. 

Nasz dział handlowy jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, udzielić fachowej porady i przygotować dla Ciebie szczegółową ofertę. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę i satysfakcję z wyboru pomp AQUA.