Beinlich

Pompy zębate

Beinlich DARTec®

Pompy zębate

Beinlich ECO.pump

Pompy przemysłowe

Beinlich VISCO.pump®

Pompy zębate

Beinlich ZPA

Pompy zębate

Beinlich ZPD

Pompy zębate

Beinlich ZPDA

Pompy zębate

Beinlich ZPI

Firma Beinlich Pumpen GmbH od 70 lat jest międzynarodowym dostawcą systemów pompowych do zastosowań przemysłowych w inżynierii procesowej i układach hydraulicznych. W ciągu tych siedemdziesięciu lat nieustającego zaangażowania i doskonałej jakości produktów, producent Beinlich zdobył zaufanie klientów na całym świecie, co przyczyniło się do ugruntowania jego renomy w skali globalnej. 

Doświadczenie Beinlich przekładające się na innowację 

 Lata doświadczeń, zaufanie klientów, innowacyjne podejście i odpowiedzialność ekologiczna – te wszystkie elementy tworzą doskonałą mieszankę, która zapewnia firmie Beinlich Pumpen GmbH przodującą pozycję na międzynarodowym rynku pomp przemysłowych. Ich historia i zaangażowanie są gwarantem kluczowego partnerstwa dla różnorodnych sektorów przemysłu na kolejne dziesięciolecia. 

Producent Beinlich Pumpen GmbH może pochwalić się wyjątkową wiedzę na temat różnorodnych potrzeb klientów oraz zmieniających się trendów w przemyśle. To pozwala mu tworzyć innowacyjne rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale także przewyższają oczekiwania swoich klientów. 

Beinlich – różnorodność przemysłowych rozwiązań 

Beinlich oferuje duży wybór pomp zębatych i pomp tłokowych w różnym spektrum wydajności i ciśnienia. Wśród nich dostępne są promieniowe pompy tłokowe wyróżniające się wysokim ciśnieniem. Głównym sektorem działalności producenta Beinlich są pompy dozujące, projektowane z myślą o zastosowaniach wymagających dużej precyzyjności. 

Beinlich pompy to nie tylko standardowe produkty, stosowane elastycznie u różnych odbiorCów, ale także produkowane na zamówienie pompy specjalistyczne dobrane do indywidualnych wymagań aplikacji. Dzięki wypracowanej przez wiele lat wiedzy przy obsłudze klienta, Beinlich umożliwia na dobór optymalnego rozwiązania dla każdego odbiorcy przemysłowego. 

Zastosowanie przemysłowe i specjalistyczne pomp Beinlich 

Pompy Beinlich spełniają wymagania różnych sektorów przemysłowych – od tradycyjnych firm zajmujących się inżynierią mechaniczną po firmy farmaceutyczne. Posiadana przez producenta Beinlich wiedza pozwala na zaoferowanie możliwie najlepszego rozwiązania. 

Pompy Beinlich w sektorze przemysłowym 

Kompletne zespoły pompowe Beinlich lub poszczególne komponenty znajdują przeznaczenie w przemyśle chemicznym, farbiarskim, lakierniczym, olejohydraulicznym, przemyśle tworzyw sztucznych, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, w maszynach dwu- i wielokomponentowych, a także w przemyśle stoczniowym, lotniczym i lotniczym. 

Pompy Beinlich – dobór urządzeń pod wskazaną aplikację 

Beinlich oferuje wsparcie na każdym etapie od planowania aż po montaż i uruchomienie instalacji. Pompy produkowane są w trzech zakładach w Niemczech i Włoszech. 

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, niezawodnej i precyzyjniej pompie, to pompy Beinlich mogą spełnić Twoje wymagania. Zaawansowana technologia, wsparcie techniczne i pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania zapewnią, że pompa będzie służyć w długim okresie czasu.  

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty. Jesteśmy gotowi wysłuchać i zaproponować odpowiednie rozwiązanie do konkretnych aplikacji. Gwarantujemy fachowe doradztwo i sprawne wykonanie zleceń.