Caffini

Elektryczne pompy membranowe

Caffini Libellula 1-3″

Elektryczne pompy membranowe

Caffini Libellula 1-4″

Elektryczne pompy membranowe

Caffini Microlib

Elektryczne pompy membranowe

Caffini SuperMicrolib 2″

Firma Caffini założona została w 1942 roku przez Cipriano Caffini, który rozpoczął swoją działalność związaną ze sprzedażą maszyn rolniczych. Dopiero po kilku latach marka zaczęła rozwijać się w kierunku produkcji pomp membranowych. 

Przełomowym rokiem w historii Caffini był 1995, kiedy to powstała pierwsza samozasysająca odśrodkowa pompa Trash – pompa Caffini wyróżniająca się łatwością konserwacji i czyszczenia. 

Caffini – niezawodne pompy przemysłowe 

Pompy Caffini to synonim jakości, innowacyjności i niezawodności. Dzięki swojemu długiemu doświadczeniu, firma tworzy produkty, które spełniają najwyższe wymagania przemysłowe. Każda pompa jest starannie zaprojektowana i wykonana z myślą o długotrwałej i bezproblemowej pracy. 

Firma angażuje się również w ekologiczne praktyki, dbając o minimalny wpływ swojej działalności na środowisko.Odpowiedzialność za środowisko to wartość, którą Caffini łączy z doskonałym przemysłowym know-how. 

Zastosowanie pomp Caffini 

Pompy Caffini stosowane są głównie w przemyśle, w tym przemyśle spożywczym i morskim, budownictwie oraz pracach odwadniających przez służby ratunkowe. Najpopularniejsze z nich to samozasysające pompy wirowe – TrashLib, oraz pompy membranowe Libellula. 

Wirowe pompy Caffini 

Pompy Caffini TrashLib nadają się do pompowania wody zanieczyszczonej, z zawartością piasków, mułów, cząstek stałych o znacznej średnicy. Stąd częste wykorzystywanie pomp Caffini do odwadniania wykopów, pompowania bentonitu, opróżniania zbiorników z osadów ściekowych i odwadniania piwnic.  

Pompy Caffini z serii TrashLib charakteryzuje się krótkim czasem samozassysania i wysoką wydajnością. Mogą być zasilane silnikami spalinowymi HONDA, BRIGGS & STRATTON LOMBARDINI, KAWASAKI, ROBIN, HATZ o mocach od 2.2 kW do 7,5 kW. 

Membranowe pompy Caffini 

Pompy membranowe Caffini Libellula stosowane są do pompowania cieczy zanieczyszczonych, zawierających cząstki o działaniu ścierającym oraz cieczy o dużej gęstości. Są to pompy przemysłowe, wyróżniające się wysoką wydajnością, samozassysaniem do 7 metrów oraz możliwością tłoczenia ciał stałych o średnicy do 60 mm. Te modele pomp Caffini są częstym rozwiązaniem w przemyśle spożywczym, budowlanych, chemicznym. 

Caffini – gwarancja szybkich dostaw 

Caffini dba o swoich klientów nie tylko poprzez dostarczanie innowacyjnych i wydajnych pomp przemysłowych, ale także zapewniając sprawny system dostaw. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu zarządzania stanami magazynowymi, firma może z pewnością i elastycznością reagować na specjalne potrzeby klientów, zapewniając szybkie i bezpieczne terminy dostaw. 

Dobór i dystrybucja pomp Caffini

Jeśli szukasz pomp przemysłowych o najwyższej wydajności, które są łatwe w montażu i konserwacji, napisz do nas. Nasz dział doradców technicznych pomoże Ci w doborze odpowiedniego urządzenia oraz odpowie na wszelkie pytania.