SEIM

Pompy śrubowe

SEIM PA

Pompy śrubowe

SEIM PB

Pompy śrubowe

SEIM PCX 2SP

Pompy śrubowe

SEIM PDA

Pompy śrubowe

SEIM PHS

Pompy śrubowe

SEIM PQJ

Pompy śrubowe

SEIM PWO

Pompy śrubowe

SEIM PWOF

Pompy śrubowe

SEIM PX WTG

SEIM Screw Pumps to włoski producent działający na rynku od ponad 40 lat. Firma została założona w 1975 roku przez Giuseppe Martini, którego pierwotnym celem było zaspokojenie zapotrzebowania na pompy śrubowe dla sektora wind hydraulicznych.  

Dzisiaj marka SEIM posiada pozycję światowego lidera w produkcji pomp śrubowych i ma na swoim koncie ponad dwa i pół miliona wyprodukowanych i zainstalowanych pomp dwu- i trójśrubowych, zaworów przelewowych, zaworów bezpieczeństwa, chłodziarek oraz olejowo-powietrznych wymienników ciepła. Śrubowe pompy SEIM konstruowane są zgodnie z normami API 676 i posiadają certyfikat ATEX dla strefy 1. 

SEIM – innowacyjne pompy śrubowe 

Pompy SEIM to efekt długotrwałego i kompleksowego procesu badawczo-rozwojowego, opartego na bogatym know-how wynikającym z wieloletniego doświadczenia w produkcji pomp śrubowych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie systemów oraz bliskiej współpracy z klientami, firma SEIM opracowuje produkty, które sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających aplikacjach.

SEIM – dążenie do doskonalenia produktów 

Podejście producenta SEIM oparte na innowacyjności i zaawansowanej technologii pozwala nie tylko na rozwijanie nowych rozwiązań, ale także na ciągłe doskonalenie już istniejących produktów SEIM. Wszystko to po to, aby dostarczać klientom najwyższej jakości pompy śrubowe, które sprostają nawet najbardziej wymagającym zastosowaniom i zapewnią efektywność oraz oszczędności w długim okresie eksploatacji. 

Gwarancja wysokiej jakości 

Gwarancja dostarczania wysokiej jakości pomp SEIM dla klientów w wysoce wyspecjalizowanych sektorach jest udzielana przez zakład końcowy marki SEIM, który podlega 100% kontroli i testowaniu wszystkich produktów. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że otrzymują sprawdzone i sprawne rozwiązania, które przyczynią się do ich sukcesu w danej branży. 

Pomyślne rozwiązania dla wyspecjalizowanych sektorów z pompami SEIM 

Pompy SEIM obejmują szeroką gamę pomp dwuśrubowych (o wydajności do 20.000 l/min) oraz trójśrubowych (o wydajności do 9.000 l/min) stosowanych w różnych sektorach przemysłu na całym świecie. Obszary zastosowań pomp SEIM to m.in.: 

Pompa SEIM w produkcji żelaza i stali  

Przemysł stalowy to jeden z głównych rynków, w którym specjalizuje się SEIM. Marka SEIM została wprowadzona na Listę Dostawców wiodących w tej branży. Pompy SEIM wykorzystywane są w systemach uzdatniania płynów hydraulicznych i smarów dla hut, systemach smarowania silników i skrzyń biegów, w podajnikach.  

Pompy SEIM – dostosowanie do wymagań klientów 

Producent oferuje możliwość dopasowania pomp SEIM pod indywidualne zapytanie klientów. Dobierany jest m.in. preferowany układ, materiał wykonania pompy, materiał wykonania uszczelnienia mechanicznego – tak, aby dobrać odpowiednie urządzenie do rodzaju pompowanego medium. 

SEIM pompy śrubowe – dobór i dystrybucja 

W celu doboru technicznego pompy SEIM zapraszamy do kontaktu z naszym działem doradców, który sprosta Twoim oczekiwaniom i zaproponuje rozwiązania spełniające Twoje najwyższe wymagania.