Wynajem pomp do wody brudnej

W firmie EKOPOMP udostępniamy możliwość wynajmu pomp zatapialnych. Wynajmując pompę do wody brudnej, masz pewność, że korzystasz ze sprawnego urządzenia. Wszystkie pompy na wynajem poddajemy regularnym przeglądom i konserwacjom, aby zapewnić naszym Klientom odpowiednie rozwiązanie w zakresie odprowadzania wody brudnej o różnym stopniu zanieczyszczenia.

Oferta pomp na wynajem do wody brudnej

Korzystając z opcji wynajmu pomp do wody brudnej w EKOPOMP, masz do wyboru kilka modeli pomp zatapialnych marki AFEC (od 2016 roku marka występuje pod nazwą PRORIL), m.in.:

  • AFEC FLS 400 (aktualny odpowiednik – PRORIL SMART BASE 400),
  • AFEC FLSR 400 (PRORIL SMART LITE BASE 400),
  • AFEC BV 322 (PRORIL GOVOX-U 322),
  • AFEC FS 315S (PRORIL TANK 315S),
  • AFEC FS 455 (PRORIL TANK 455),
  • AFEC FS 4110 (PRORIL TANK 4110),
  • AFEC FKR 4110 (PRORIL STORMY 4110).

Gdzie sprawdzi się pompa zatapialna na wynajem?

Wynajem pomp do wody brudnej obejmuje przede wszystkim mniejsze i większe modele pomp zatapialnych odwadniających, które sprawdzają się w trudnych i wymagających warunkach np. w budownictwie, górnictwie, kamieniołomach czy ogólnie pojętym przemyśle. Ciekawym rozwiązaniem są pompy FLS 400 i FLSR 400 – małe, praktyczne i poręczne urządzenia do odwadniania posadzek z możliwością usuwania wody nawet do poziomu 2 mm (FLSR 400). Model FS 455 z kolei dzięki swojej smukłej konstrukcji może być wykorzystywany do odprowadzania wody w miejscach trudnodostępnych. Wśród pomp na wynajem do wody brudnej oferujemy również urządzenia do pompowania szlamu, osadów i ścieków (BV 322, FKR 4110).

Jaki model wybrać?

Wynajem pomp do wody brudnej jednoznaczny jest z zastosowaniem wysokiej jakości niezawodnego urządzenia oraz wiąże się z oszczędnością kosztów. Jeśli wymagane jest jednorazowe użycie pompy np. do odwodnienia zalanego wykopu czy osuszenia placu budowy, wynajem będzie jak najbardziej korzystnym rozwiązaniem.

Wybierając pompę na wynajem należy wziąć pod uwagę kilka czynników, z których podstawowym jest zdefiniowanie potrzeby zastosowania pompy. Ważnym jest również określenie parametrów pracy, źródła zasilania, rodzaju przepompowywanej cieczy i jej właściwości (np. rozmiar zanieczyszczeń).  W celu doboru odpowiedniego modelu pompy do wody brudnej na wynajem zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.

Wynajem pomp do wody brudnej – cennik

Koszt wynajmu pomp do wody brudnej waha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za dobę i zależy od modelu wybranej pompy na wynajem. Za każdy wynajem pobierana jest kaucja zwrotna, której wysokość ustalana jest na podstawie wartości katalogowej urządzenia. Do pomp zatapialnych FLS 400 i FLSE 400 oferujemy również opcję wynajmu dedykowanego węża tłocznego.