Części do pomp powierzchniowych

Części do pomp powierzchniowych

Części zamienne do pomp Nocchi

Części do pomp powierzchniowych

Części zamienne do pomp Osip

Części do pomp powierzchniowych

Części zamienne do pomp Wilo

Części do pomp powierzchniowych

Uszczelnienie mechaniczne do pomp CALPEDA

Części do pomp powierzchniowych

Uszczelnienie mechaniczne do pompy KSB

Części do pomp powierzchniowych

Zestaw naprawczy do pomp Ebara

Części do pomp powierzchniowych

Zestaw naprawczy do pompy GRUNDFOS

Części do pomp powierzchniowych

Zestaw naprawczy do pompy LOWARA

Firma Ekopomp oferuje pompy wirowe tylko sprawdzonych, światowych marek specjalizujących się w produkcji urządzeń pompowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w dobrej jakości urządzenia przekłada się również na niezawodność oraz dostęp do części zamiennych. Pozwala to zmniejszyć koszty eksploatacyjne dzięki możliwości regeneracji pompy wirowej, bez inwestycji w zakup nowego, drogiego urządzenia. Dodatkowo, zazwyczaj części zamienne do pomp powierzchniowych są dostępne w krótszym czasie, bezpośrednio z magazynu producenta, niż nowa jednostka pompowa.

W stałej ofercie części zamiennych do pomp wirowych oferujemy:

Dostępne są także części zamienne do pomp powierzchniowych na sprzęgle elastycznym. Przy takiej konstrukcji pompy wirowej Klient może zamówić kompletną hydraulikę lub silnik jako część zamienną. Do pomp powierzchniowych blokowych KSB ETALINE oferujemy wirniki oraz uszczelnienia mechaniczne, ale także pozostałe części eksploatacyjne, w tym pokrywy korpusów, kable zasilające, uchwyty.

Oryginalne części zamienne do pomp wirowych

W naszej ofercie nie znajdziesz zamienników oraz odpowiedników części zamiennych pomp powierzchniowych. Bazujemy tylko na oryginalnych częściach zamiennych europejskich oraz amerykańskich producentów. Wierzymy, że warto zainwestować w urządzenia wysokiej jakości, do których dostępne są części zamienne.

Dużo producentów z naszego portfolio pomp odśrodkowych powierzchniowych oferuje kompletne zamienne podzespoły i zestawy naprawcze, dzięki czemu konserwacja pomp wirowych jest szybka i prosta. Oryginalne części zamienne do pomp wirowych to dłuższa żywotność i mniejsze potrzeby okresowych konserwacji. Części zamienne do pomp powierzchniowych Lowara oraz Ebara są odpowiednio zwymiarowane, co gwarantuje wymianę 1:1 bez strat na sprawności urządzenia. Do pomp Nocchi oraz Grundfos oferujemy gotowe zestawy naprawcze

Wybór odpowiedniego uszczelnienia do pomp powierzchniowych

W niektórych aplikacjach nasza wiedza, a także ścisły kontakt z producentem pozwala na wymianę uszczelnienia mechanicznego na lepsze i bardziej odporne oraz dedykowane do pompowanego medium. Pozwala to na udoskonalenie oraz dopasowanie istniejącego urządzenia pod zastosowanie i zmniejszenie częstotliwości napraw.

Części zamienne do pomp hydroforowych popularnych producentów Calpeda oraz Speroni mamy dostępne z magazynu we Wrocławiu. Bardzo często nasi Klienci zamawiają dostępne „od ręki” uszczelnienie mechaniczne do pomp peryferalnych Pedrollo PQm 60 oraz PK 60.