DRENO

Pompy do wody czystej

Dreno ALPHA

Pompy do ścieków

Dreno ALPHA V

Pompy do ścieków

Dreno ALPHA-V PRO

Pompy do ścieków

Dreno COMPATTA

Pompy do ścieków

Dreno GRIX

Włoska marka Dreno Pompe Srl założona w 1990 roku pierwotnie skupiała się wyłącznie na produkcji pomp do odprowadzania ścieków. W latach 90-tych pompy Dreno były dystrybuowane w całej Europie, na południu Ameryki i Azji. Wkrótce po swoim powstaniu, Dreno zdobyło uznanie na rynkach krajowych i międzynarodowych, a dzięki konsekwentnemu dążeniu do doskonałości, stało się zaufanym dostawcą pomp przemysłowych w wielu sektorach. Dzisiaj producent Dreno oferuje pompy o zróżnicowanym zastosowaniu o zakresie mocy nawet do 50kW. 

Misja i wartości Dreno  

Misją producenta Dreno jest tworzenie pomysłowych rozwiązań pomp przemysłowych, które spełniają różnorodne wymagania klientów, zarówno w zakresie jakości, jak i efektywności. Firma jest oddana doskonaleniu swoich produktów, aby sprostać zmieniającym się potrzebom przemysłu. Dreno kładzie także duży nacisk na zrównoważony rozwój i ekologię, co przejawia się w tworzeniu energooszczędnych pomp, ograniczaniu emisji i minimalizacji wpływu na środowisko naturalne. 

Certyfikacja Dreno 

Produkty marki Dreno wyróżniają się zaawansowaną technologią, wysoką wydajnością i trwałością, co potwierdza certyfikat ISO 9001-2015. Pompy Dreno posiadają również certyfikację ATEX/IECEx dla zastosowań w strefach zagrożonych wybuchem.

Innowacyjne zastosowania pomp Dreno 

Dreno oferuje kompleksową gamę pomp przemysłowych zatapialnych i mieszadeł znajdujących zastosowanie zarówno w instalacjach indywidualnych, jak i przemysłowych.  

Dreno pompy do użytku domowego 

Producent Dreno przedstawia szeroką gamę pomp, które nadają się do pompowania i tłoczenia różnego rodzaju ścieków domowych i mieszkaniowych – od pomp przeznaczonych do cieczy z cząstkami stałymi po pompy rozdrabniające większe zanieczyszczenia. Urządzenia są dostępne również w wersji z certyfikatem ATEX dla zastosowań w przestrzeniach publicznych (garaże, piwnice). 

Dreno pompy do użytku cywilnego 

Pompy przeznaczone do pompowania i tłoczenia ścieków komunalnych, wody deszczowej, wody gruntowej w centrach handlowych, lotniskach, obiektach sportowych czy w szkołach. Szeroka gama pomp Dreno pozwala na sprostanie niemal wszystkim wymaganym potrzebom. 

Dreno pompy do odwadniania i oczyszczania ścieków komunalnych 

Seria pomp Dreno wyposażonych w wirnik Vortex lub Grinder z nożami mielącymi na ssaniu. Urządzenia przeznaczone do zastosowań na podnośnikach kanalizacyjnych, tłoczenia ścieków zawierających ciała stałe i włókniste. 

Dreno pompy do zastosowań budowlanych 

Producent Dreno opracował gamę pomp z wirnikiem ze stali hartowanej przeznaczonych do pompowania wody zawierającej cząstki ścierne (piasek, glina). Pompy te z powodzeniem sprawdzają się do odprowadzania wody w kopalniach, tunelach, na placach budowlanych, z wykopów i zalanych fundamentów. 

Zaawansowana oferta pomp Dreno 

Dreno to ceniony i doświadczony producent, który od lat dostarcza najwyższej jakości urządzenia na rynki krajowe i międzynarodowe. Nie zwlekaj – skorzystaj z zaawansowanych rozwiązań pompowych od Dreno już dziś! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę pomp Dreno oraz pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania dla Twojej aplikacji.