LUTZ

Pompy beczkowe

Pompa Lutz Alu / SS / HC

Pompy beczkowe

Pompa Lutz B2 Vario

Pompy beczkowe

Pompa Lutz PP / PVDF

Pompy beczkowe

Silnik Lutz B1 / B2

Pompy beczkowe

Silnik Lutz B2 Vario

Pompy beczkowe

Silnik Lutz MDxL / DA

Historia przedsiębiorstwa Lutz Pumpen GmbH sięga 1954 roku – daty założenia firma przez Karla Lutza. Od tego momentu, firma doświadczyła dynamicznego postępu, będącego wynikiem licznych innowacji i ekspansji. Obecnie Lutz jest międzynarodowym dostawcą pomp beczkowych, posiadającym liczne oddziały i przedstawicielstwa na całym świecie, co czyni go jednym z wiodących producentów pomp do beczek i pojemników. 

Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonalenia, firma Lutz Pumpen GmbH została zaufanym partnerem w dziedzinie pomp przemysłowych. Pompy Lutz nie tylko zapewniają bezpieczny i sprawny przepływ cieczy, ale także przyczyniają się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w wielu branżach. 

Asortyment akcesoriów pomp Lutz – klucz do bezpieczeństwa 

Wszystkie obszary zastosowania korzystają z wydajnej i bezpiecznej pracy dzięki odpowiedniemu asortymentowi akcesoriów od Lutz. Marka Lutz zawsze stawia na bezpieczeństwo eksploatacji, dlatego pompy Lutz spełniają najwyższe standardy i normy. 

Pompy Lutz są certyfikowane zgodnie z uznanymi normami i przepisami, w tym ATEX, UL, PTB, VDE i CE. Dzięki temu możesz być spokojny o jakość i niezawodność naszych produktów, niezależnie od tego, w jakiej branży je stosujesz. 

Pompy Lutz – profesjonalne zastosowania 

Pompy Lutz są uniwersalnym rozwiązaniem, które sprosta wymaganiom różnorodnych cieczy. Niezależnie od tego, czy są to kwasy, paliwa, diesel, rozpuszczalniki, aromaty czy roztwory środków dezynfekcyjnych – różnorodne modele pomp Lutz gwarantują bezpieczne i wydajne obsługiwanie różnych rodzajów substancji. 

Zestawy pompowe Lutz 

Pompy beczkowe i kontenerowe Lutz to powszechnie stosowane do bezpiecznego rozładunku i przepompowywania zawartości zbiorników. Zestawy pomp Lutz przeznaczone są do zarówno do cieczy czystych i nieagresywnych chemiczne jak i tych wysoce lepkich, agresywnych oraz łatwopalnych. Pompy posiadają możliwość wykonania w wersji ATEX. 

Gotowy zestaw pompowy Lutz składa się z silnika elektrycznego (lub pneumatycznego) umieszczonego nad powierzchnią cieczy, zanurzonej rury ssącej (wykonanie materiałowe oraz długość dostosowane pod pompowane medium) oraz akcesoriów (pistolet, węże). 

Pompy Lutz – rodzaje i zastosowanie: 

Dobór pompy beczkowej  

Zapraszamy do składania zapytań do naszego działu technicznego! Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zapewnić kompleksowe wsparcie techniczne.