CMI IRIONDO

Pompy chłodziwa CNC

CMI IRIONDO BC/BCT

Pompy chłodziwa CNC

CMI IRIONDO BCM/BCM-2

Pompy chłodziwa CNC

CMI IRIONDO BCM SH

Pompy do chłodziwa

CMI IRIONDO BCX

Pompy do chłodziwa

CMI IRIONDO BPX

Pompy do chłodziwa

CMI IRIONDO EB

Pompy do chłodziwa

CMI IRIONDO MB

Pompy przemysłowe

CMI IRIONDO pompy zębate

CONSTRUCCIONES MECANICAS IRIONDO to hiszpański producent zatapialnych oraz powierzchniowych pomp do chłodziwa, które mogą być wykorzystywane w najtrudniejszych aplikacjach przemysłowych. Firma od początku swojej działalności stawia na jakość urządzeń, dlatego też wszystkie pompy wykonane są z wysoką precyzją i wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. 

Początki produkcji CMI IRIONDO 

Historia marki Iriondo rozpoczęła się od produkcji imadeł, zacisków i maszyn specjalnych. Już na samym początku firma wyróżniała się innowacyjnym podejściem do produkcji, co pozwoliło na zdobycie uznania na rynku. 

Przełomowa pompa CMI IRIONDO Z  

Jednak to wyprodukowanie pierwszej pompy CMI Iriondo, znanej jako Z-drum, przyniosło firmie nie tylko rozpoznawalność, ale również pozycję lidera w dziedzinie pompowania. Ta zaawansowana technologicznie pompa zapewniła marce solidne fundamenty, na których mogła budować swoją dalszą ekspansję. 

Rozszerzenie oferty o nowe modele pomp CMI Iriondo 

Z biegiem lat producent nieustannie rozwija swoją ofertę pomp do chłodziwa, wprowadzając nowe modele pomp CMI Iriondo, aby zaspokoić różnorodne potrzeby rynku. Wśród nich znalazły się zębate pompy Iriondo A, przeznaczone do płynów chłodzących, nawozów rolniczych i olejów, a także pompy Iriondo F, dostosowane do specyficznych wymagań przemysłu ropy naftowej. W 1980 roku zaprezentowano również nowe modele zanurzeniowych pomp do chłodziwa CMI Iriondo – serię EBP, oraz poszerzono gamę pomp MB, BC, PM i BT, aby sprostać dynamicznym potrzebom rynku. 

Dzięki ciągłemu dążeniu do innowacji i rozwoju, marka CMI Iriondo pompa zyskała uznanie jako dostawca zaawansowanych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie pomp przemysłowych. Oferta pomp Iriondo jest wszechstronna i zróżnicowana: pompy do chłodziwa, pompy powierzchniowe, pompy zębate, spełniając najbardziej wymagające potrzeby klientów z różnych branż.  

Pompa zębata ze stali nierdzewnej typu AL 

Aby sprostać rosnącym wymaganiom i różnorodnym potrzebom w różnych gałęziach przemysłu, firma Iriondo podjęła decyzję o produkcji pompy zębatej ze stali nierdzewnej typu AL. Ta innowacyjna pompa Iriondo reprezentuje najwyższy standard jakości i wytrzymałości, co umożliwia jej osiąganie wyższego poziomu ciśnienia i spełnianie nawet najbardziej rygorystycznych norm i standardów. 

CMI Iriondo pompy peryferalne i odśrodkowe 

W dążeniu do uzupełnienia oferty i zapewnienia klientom jeszcze lepszych rozwiązań, firma Iriondo stworzyła kompletny asortymenty nowych pomp peryferyjnych i odśrodkowych. Serie pomp Iriondo BCX i BPX reprezentują najnowsze osiągnięcia technologiczne, które mają na celu sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów. 

Pompy CMI Iriondo – dobór i dystrybucja 

Nasza oferta pomp CMI RIONDO obejmuje pompy do chłodziwa – zanurzeniowe oraz powierzchniowe. W celu doboru zachęcamy do kontaktu z naszym działem doradców technicznych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, dobór i dystrybucja pomp CMI Iriondo przebiegają zgodnie z najwyższymi standardami.