FLUIMAC

Pompy magnetyczne

FLUIMAC COMPASS

Pompy odśrodkowe

FLUIMAC DRAGON

Pompy perystaltyczne

FLUIMAC HELIOS

Pompy beczkowe

FLUIMAC NEPTUNE

Pompy membranowe

FLUIMAC PHOENIX

Pompy odśrodkowe

FLUIMAC TYPHOON

Fluimac S.r.l. – młoda, dynamicznie rozwijająca się firma założona w 2012 roku we Włoszech. Producent Fluimac specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu innowacyjnych pomp przemysłowych. Marka weszła na rynek z zupełnie nową koncepcją produktu. Pasja i zrozumienie branży pozwoliły producentowi Fluimac na stworzenie gamy produktów, które stanowią odpowiedź na najróżniejsze potrzeby klientów. 

Polityka marki Fluimac opiera się na budowaniu silnych relacji z klientami i partnerami. Dzięki temu, Fluimac osiąga pozycję jako firmy wysokiej jakości, która jest znana z doskonałości w swoich działaniach. Głównym celem marki jest zapewnienie nie tylko produktów najwyższej jakości, ale także pełnej satysfakcji i zaufania dla klientów poprzez profesjonalne podejście i skuteczną współpracę. 

Wewnętrzny system kontroli jakości   

Firma Fluimac zyskała uznanie w przemyśle dzięki swojemu wewnętrznemu systemowi kontroli jakości, który gwarantuje innowacyjność i dostarcza certyfikowane produkty zgodne z obowiązującymi normami prawnymi. Wysoki standard jakości w połączeniu z ciągłym doskonaleniem sprawia, że pompy Fluimac to produkty, które z powodzeniem sprawdzają się w różnych sektorach przemysłowych. 

Pompa Fluimac – innowacyjność w przemyśle 

Każda wyprodukowana pompa Fluimac jest kwintesencją zaangażowania marki w zapewnienie doskonałego wsparcia technicznego i pomocy. Dzięki zaufanemu zespołowi ekspertów, Fluimac jest w stanie zagwarantować skuteczność i terminowość dostarczania odpowiednich rozwiązań przemysłowych. 

Oferta pomp Fluimac obejmuje membranowe pompy Fluimac PHOENIX, perystaltyczne pompy Fluimac HELIOS, beczkowe pompy Fluimac NEPTUNE, poziome odśrodkowe pompy Fluimac DRAGON, pionowe zanurzeniowe pompy Fluimac TYPHOON, magnetyczne pompy Fluimac COMPASS oraz mieszadła elektryczne Fluimac. 

Zastosowanie pomp Fluimac 

Pompy Fluimac znajdują zastosowanie w różnych sektorach przemysłowych, takich jak przemysł chemiczny, petrochemiczny, spożywczy, energetyczny i ogólny przemysł przetwórczy. Służą do pompowania i przesyłania różnych substancji, w tym chemikaliów, płynów spożywczych, wody, płynów przemysłowych, cieczy o różnym zakresie lepkości, gęstości, płynów korozyjnych. 

Krótkie terminy dostaw  

Odpowiednia organizacja magazynu oraz własny działu montażu i testów pozwala firmie Fluimac na realizację zamówień (w tym zamówień specjalnych) w krótkim terminie. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że zamówione pompy Fluimac dotrą do nich szybko i sprawnie. Dodatkowo, szybka pomoc serwisowa zapewnia wsparcie w razie jakichkolwiek problemów z pompami, co zwiększa zaufanie do marki. 

Dobór pompy Fluimac 

Jeśli jesteś zainteresowany doborem pompy Fluimac do swojej aplikacji przemysłowej, zachęcamy do składania zapytań i uzyskania fachowej pomocy od naszych specjalistów. Nasz zespół służy wsparciem i doradztwem na każdym etapie.