SPERONI

Pompy do wody czystej

Speroni AKM 60

Pompy do wody czystej

Speroni CAM 150-200

Pompy do wody czystej

Speroni CAM 40/66

Pompy do wody czystej

Speroni CAM 80/88

Pompy do wody czystej

Speroni KFM 1

Pompy do wody czystej

Speroni KFM 2

Pompy do wody czystej

Speroni KPM 50

Pompy do wody czystej

Speroni KPM 80

Pompy głębinowe

Speroni SPM – SP/TR 50

SPERONI S.p.A to firma z rodzinnymi tradycjami i ponad 75-letnim doświadczeniem w branży pompowej. Została stworzona w 1947 roku w Castelnovo di Sotto. Za jej początki odpowiada jej kreator i założyciel Giuseppe Speroni. 

Marka SPERONI zaczynała swoją działalność w czasach, gdy gospodarka była głównie wiejska, a znaczenie zastosowań mechanicznych w sektorze rolnictwa było innowacyjnym rozwiązaniem. 

Wykorzystując swoje umiejętności przedsiębiorcze, Giuseppe Speroni w pełni wykorzystał możliwości wzrostu powojennego. Ciągłe inwestycje w personel i sprzęt szybko pozwoliły firmie wejść na sprawnie rozwijający się rynek, który począwszy od lat 70-tych przekroczył granice państwowe. Aktualnie kadra SPERONI liczy ponad 150 współpracowników, a zdolność produkcyjna wynosi ponad 3 000 sztuk dziennie.  

Pompy SPERONI – staranne planowanie i testy techniczne 

Pompy SPERONI powstają w wyniku starannego planowania, a na etapie preprodukcji są poddawane rygorystycznym testom technicznym. W laboratorium każdy pierwotny model pompy SPERONI poddawany jest długiej serii testów weryfikujących zasadność innowacyjnych rozwiązań badanych na etapie projektowania. Testy wytrzymałościowe na setki godzin ciągłej pracy w ekstremalnych warunkach dostarczają cennych wskazówek do opracowania ostatecznej wersji prototypu, który przejdzie do kolejnego etapu industrializacji. 

Metodyczna kontrola i ciągła weryfikacja – klucz do jakości pomp SPERONI 

Firma SPERONI cały czas usprawnia swoje działanie dzięki metodycznej i ciągłej kontroli oraz weryfikacji każdego etapu życia firmy, od pozyskania surowców do produktu końcowego. Stanowi to także niezbędny warunek jakości pomp SPERONI. Używany do tego jest wyrafinowany sprzęt do kontroli wymiarów, elektryki, hydrauliki i bezpieczeństwa. 

Pompy SPERONI – innowacyjne podejście w produkcji  

Innowacja i technologia to stałe elementy produkcji pomp SPERONI, która odbywa się w nowoczesnej fabryce o powierzchni na około 45.000 m2. Modernizacja ostatnich lat w decydujący sposób wpłynęła na centra projektowe i eksperymentalne. W ten sposób uzyskano szybką i elastyczną taktykę działania, który czyni SPERONI niezwykle elastyczną firmą zdolną do zaspokojenia dużych wolumenów popytu typowych dla światowego rynku „dystrybucji na dużą skalę”, oczywiście bez utraty jakości produktu. Pompy SPERONI i silniki SPERONI można znaleźć w ponad 80 krajach na całym świecie 

Szeroki asortyment pomp SPERONI 

Pompy SPERONI to zarówno pompy hydroforowe do instalacji domowych, jak również urządzenia do przemysłu. W asortymencie pomp SPERONI dostępne są pompy do chłodziwa, pompy pionowe, pompy zatapialne do specjalnych zastosowań oraz pompy do przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem spożywczym. 

Pompy SPERONI – dobór i dystrybucja 

Historia ciągłych inwestycji w badania, innowacje technologiczne i zasoby ludzkie sprawiły, że SPERONI SpA jest dziś firmą referencyjną w produkcji pomp elektrycznych. Nasi doradcy techniczni z chęcią pomogą dobrać Ci odpowiednią pompę pod aplikację. W celu przygotowania kompletnej oferty zapraszamy do kontaktu z działem technicznym.