Pompy do wody czystej

Pompy do wody brudnej

ABS Sulzer Coronada 250

Pompy ABS do ścieków

ABS Sulzer IP 900

Pompy do wody czystej

BBC CMV-CTV

Pompy do wody czystej

BBC IDROSOM

Pompy do wody czystej

BBC TURBOSOM

Pompy do ścieków

Calpeda GQR

Pompy do wody brudnej

Calpeda GXV 25

Pompy do wody czystej

Calpeda MGP

Pompy do wody czystej

Calpeda MXH

Pompy do wody czystej to jedna z najbardziej popularnych kategorii pomp. Stanowią kluczowy element zarówno w domowych, jak i przemysłowych instalacjach. Dzięki precyzyjnemu działaniu oraz innowacyjnym rozwiązaniom, pompy z tej kategorii umożliwiają efektywne przesyłanie czystej wody, co zapewnia niezawodność i wydajność całego procesu.  

Nasza oferta pomp przemysłowych obejmuje szeroką gamę pomp do czystej wody dopasowanych do różnych zastosowań. 

Pompa do wody czystej dla różnorodnych zastosowań 

Pompy do wody czystej to wszechstronne urządzenia, które z powodzeniem są wykorzystywane do zaopatrzenia w wodę pitną, nawadniania ogrodów, do zastosowań w przemysłowych procesach chłodzenia, systemach ogrzewania itp. Przeznaczone są do przepompowywania wody oraz innych mediów o niskiej lub zerowej zawartości zanieczyszczeń i substancji chemicznych.  

Pamiętaj, że pompy do wody czystej nie są przeznaczone do pompowania mediów zawierających duże ilości zanieczyszczeń, substancji chemicznych czy mikroorganizmów. W przypadku takiego rodzaju cieczy mogą być wymagane urządzenia z kategorii pompy do ścieków lub pompy do wody brudnej. 

Zróżnicowana oferta pomp do wody czystej 

Jako specjaliści w dziedzinie pomp przemysłowych, oferujemy szeroki wybór pomp dedykowanych do medium czystego. Dostarczane przez nas urządzenia charakteryzują się najnowszą technologią, niezawodnością oraz trwałością, zapewniając naszym klientom skuteczne rozwiązania dla unikaLnych potrzeb ich aplikacji. 

Gama oferowanych pomp do wody czystej obejmuje różne typy urządzeń, w zależności od ich konstrukcji i zastosowania. Są to: 

Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniej pompy do wody czystej, warto zwrócić uwagę również na sposób montażu. Szeroka gama oferowanych pomp obejmuje powierzchniowe pompy do wody czystej, zanurzeniowe (zatapialne) pompy do wody czystej, poziome pompy do wody czystej, pionowe pompy do wody czystej, ręczne pompy do wody czystej oraz inne. 

Na co zwrócić uwagę wybierając pompę do wody czystej?

Pamiętaj, aby przy wyborze pompy do wody czystej kierować się przede wszystkim takimi jak rodzaj pompowanej cieczy, wydajność, wysokość podnoszenia, wymagane ciśnienie instalacji, źródło zasilania, a także rodzaj pompy oraz materiały konstrukcyjne. Zdefiniuj również główne przeznaczenia pompy.  

Pompa do wody czystej – dobór i dystrybucja 

W naszej ofercie znajdziesz pompy do wody czystej takich producentów jak Speroni, Nocchi, Calpeda, Lowara, Ebara, Grundfos, Mencarelli, Proril, BBC i wielu innych. 

W celu doboru technicznego pompy do wody czystej zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne oraz doradztwo, aby zapewnić naszym klientom optymalne rozwiązania dostosowane do ich konkretnych zastosowań.