ZUWA

Pompy z elastycznym wirnikiem

Zuwa COMBISTAR 2000-A/B

Pompy z elastycznym wirnikiem

Zuwa COMBISTAR 2001-A/B

Pompy z elastycznym wirnikiem

Zuwa NIROSTAR 2000-A/B

Pompy z elastycznym wirnikiem

Zuwa NIROSTAR 2000-C

Pompy z elastycznym wirnikiem

Zuwa NIROSTAR 2000-D

Pompy z elastycznym wirnikiem

Zuwa NIROSTAR 2000-E

Pompy z elastycznym wirnikiem

Zuwa NIROSTAR 2000-F

Pompy z elastycznym wirnikiem

Zuwa NIROSTAR 2001-A/B

Pompy z elastycznym wirnikiem

Zuwa NIROSTAR 2001-D

Zuwa-Zumpe GmbH to rodzinna firma z ponad 75-letnią historią działalności w zakresie produkcji pomp oraz kompleksowych systemów pompujących. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji pomp wysokiej jakości pozwoliło na utworzenie bardzo bogatego portfolio oferowanych produktów w różnych dziedzinach zastosowania. 

Gama produktów marki ZUWA obejmuje zarówno różnego rodzaju pojedyncze pompy, jak i kompletne zestawy zraszające dla rolnictwa, stacje przeładunkowe i dystrybutory paliw oraz wyspecjalizowane stacje ładująco-płuczące do instalacji sanitarnych (HAVAC, C.O.). 

Certyfikowana jakość oraz produkcja pomp ZUWA 

Firma ZUWA posiada własny zakład produkcyjny i działa według systemu kontroli jakości ISO9001:2015, co zapewnia niezawodną jakość jej produktów. Własna hala montażowa pozwala również na realizowanie projektów nietypowych pod specjalne wymagania klientów, zapewnia możliwość szybkiego wsparcia serwisowego. 

Zróżnicowana oferta pomp ZUWA 

Marka ZUWA oferuje przede wszystkim szeroką gamę pomp wirnikowych, na których również oparte są jej kompaktowe zestawy płucząco-uzupełniające do instalacji sanitarnych. 

ZUWA pompy z elastycznym wirnikiem 

Szczególną uwagę należy zwrócić na pompy ZUWA z elastycznym wirnikiem serii Unistar/Combistar/Nirostar, które znajdują zastosowanie w różnych aplikacjach: zaczynając od pompowania wody, a kończąc na pompowaniu różnego rodzaju substancji chemicznych, również tych od podwyższonej gęstości/lepkości.  

ZUWA – dopasowanie do potrzeb klientów 

Szeroki wachlarz zastosowań pomp ZUWA możliwy jest poprzez konfigurowalność pomp z wirnikiem elastycznym pod kątem materiału korpusu, materiału wirnika oraz mocy i prędkości obrotowej silników. Pompy ZUWA z elastycznym wirnikiem dostępne są również z napędem pod wiertarko-wkrętarki. 

Pompa ZUWA w pompowaniu paliw 

ZUWA oferuje specjalistyczne pompy i kompletne stacje do różnego rodzaju paliw (olej napędowy, benzyna lub Adblue). Do grupy tych urządzeń należą zarówno same pompy ZUWA wraz z certyfikatami ATEX, jak i kompletne dystrybutory oraz mobilne stacje tankowania. W swojej ofercie producent posiada również pompy membranowe oraz beczkowe – z napędem elektrycznym lub pneumatycznym. 

Pompa ZUWA w rolnictwie 

Dla klientów działających w branży rolniczej i sadowniczej ZUWA oferuje kompaktowe urządzenia do wykonywania oprysków lub irygacji/zraszania upraw. Dostępne są także pompy ZUWA dedykowane do pestycydów w różnej konfiguracji napędu. 

Pompa ZUWA w gospodarce ściekowej 

Pompy ZUWA stanowią również rozwiązanie dla gospodarki ściekowej, odwodnień i drenażu. ZUWA oferuje różnego rodzaju pompy zatapialne do wody brudnej oraz ścieków, w różnych wariantach materiałowych oraz parametrowych. Bardzo ciekawym rozwiązaniem producenta jest system do odwodnień z płaskich powierzchni, który pozwala usunąć zalegającą wodę nawet do poziomu kilku milimetrów. 

ZUWA – pełna gama pomp i akcesoriów 

Marka ZUWA oprócz pomp i kompaktowych urządzeń do dystrybucji i transferu mediów, oferuje również cały zakres dodatkowych akcesoriów takich jak liczniki przepływu, układy pomiarowe, sterowniki, węże lub filtry. 

Pompy ZUWA – dobór i dystrybucja 

Jako dystrybutor pomp oraz urządzeń stosowanych w różnych sektorach przemysłu, proponujemy wsparcie i pomoc w realizacji Twoich projektów. Jeśli zastanawiasz się jakie urządzenie będzie odpowiednie dla Twojej aplikacji, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Nasz dział doradców technicznych przygotuje kompletną ofertę oraz odpowie na wszelkie pytania.