DAB

Pompy zatapialne

DAB Diver 6

Pompy basenowe

DAB E.SWIM

Pompy basenowe

DAB EUROPRO HIGH FLOW

Pompy basenowe

DAB EUROSWIM

Pompy basenowe

DAB JETCOM

DAB Pumps jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie zaopatrzenia w wodę z ponad 45-letnim doświadczeniem. DAB posiada sześć zakładów produkcyjnych, a globalna sieć biur handlowych i dystrybutorów pozwala na efektywne zarządzanie realizacją zamówień oraz oferuje łatwy dostęp do wsparcia technicznego.  

Szeroka oferta pomp DAB obejmuje zarówno pompy stosowane w instalacjach przemysłowych, jak i systemach domowych. DAB to pompy obiegowe, pompy zatapialne, pompy basenowe, wirowe, samozasysające oraz zestawy hydroforowe. Bogate portfolio oferowanych produktów pozwala na znalezienie odpowiedniego rozwiązania pompowego do różnego rodzaju wymagających instalacji. 

Pompa DAB – profesjonalne rozwiązania pompowe 

Produkty marki DAB Pumps dedykowane są głównie dla trzech grup odbiorców: 

Pompa DAB dla budownictwa mieszkaniowego 

Dzięki produkcji zaawansowanych technologicznie, wydajnych, łatwych w montażu oraz oszczędnych urządzeń, pompy DAB sprawdzą się w wielu instalacjach domowych i mieszkaniowych, takich jak instalacje centralnego ogrzewania, układy klimatyzacyjne, nawodnienia ogrodów wraz z zagospodarowaniem wody deszczowej, instalacje drenażowe oraz instalacje odprowadzania wody zanieczyszczonej czy ścieków bytowych.  

Producent oferuje również szeroką gamę pomp DAB dedykowanych do techniki basenowej wraz z układami jej filtracji. 

Pompa DAB dla budynków użyteczności publicznej 

Instalacje w budynkach miejskich, szkołach czy biurowcach muszą spełniać rygorystyczne wymogi jakościowe i techniczne, cechować się niezawodnością pracy oraz niskimi kosztami eksploatacji. Producent DAB Pumps w swojej ofercie posiada wiele kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów podnoszenia ciśnienia (DAB zestawy hydroforowe), ciepłowniczych pomp DAB, chłodniczych pomp DAB, agregatów pompujących ścieki bytowe oraz pomp dla instalacji przeciwpożarowych. 

Pompa DAB dla rolnictwa 

W rolnictwie stosowane są przede wszystkim głębinowe pompy DAB z energooszczędnymi silnikami zatapialnymi dla instalacji nawadniania, instalacji wodociągowych i celów rolniczych. W asortymencie pomp DAB znajdują się zarówno rozwiązania do studni wierconych, jak i zbiorników otwartych, studni kopanych lub zbiorników podziemnych.  

Pompy DAB znajdują zastosowanie w instalacjach nawadniania pól uprawnych, instalacjach zraszających, tryskaczowych w szklarniach oraz instalacjach technicznych gospodarstw rolniczych (punkty czerpalne/poidełka, układy napełniania maszyn rolniczych). 

Dystrybucja pomp DAB 

DAB Water Technology to marka o bardzo szerokim spektrum oferowanych produktów techniki pompowej. Szeroka oferta pomp pozwala na zaspokojenie potrzeb i wymogów zarówno klientów indywidualnych jak i zakładów przemysłowych. W celu doboru technicznego pompy DAB zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami ds. technicznych.