WPH

Pompy zębate

WPH PZ3

Pompy zębate

WPH PZ3E

Pompy zębate

WPH PZ4

WPH – Wytwórnia Pomp Hydraulicznych z Wrocławia specjalizująca się w produkcji pomp zębatych. Firma od lat zdobywa zaufanie klientów swoją doskonałą jakością, innowacyjnymi rozwiązaniami i szerokim zakresem produktów. 

Oferta WPH 

Niezależnie od rodzaju i rozmiaru Twojego projektu, WPH ma do zaoferowania szeroki wybór pomp zębatych, silników oraz zespołów pompujących dostosowanych do różnych warunków pracy i wymagań.  

WPH pompy zębate 

W ofercie producenta WPH znajdują się pompy zębate pojedyncze i wielosekcyjne (nawet do 5-ciu sekcji). W tym pompy zębate drugiej, trzeciej i czwartej generacji przeznaczone do pracy w przemysłowych układach hydraulicznych.  

Wielostrumieniowe pompy WPH PZW3, WPH PZW4 

Pompy WPH mogą pracować w trybie ciągłym lub maksymalnym, cyklicznym (czas pracy nie może przekraczać 30 s oraz 15% cyklu roboczego). Pompy są przeznaczone do pompowania olejów hydraulicznych na bazie olejów mineralnych (klasy HL/HLP). Kierunek rotacji wskazuje strzałka umieszczona na korpusie pompy.

Producent WPH oferuje szeroki wybór materiałowy płyt mocujących, wałków napędowych oraz przyłączy hydraulicznych. Większość modeli dostępnych jest do wysyłki za kilka dni od otrzymania zamówienia. 

Silniki zębate WPH 

W ofercie Wytwórni Pomp Hydraulicznych (WPH) znajdziesz także wysokociśnieniowe, szybkoobrotowe silniki zębate z odprowadzaniem przecieków (zewnętrznym i wewnętrznym). Dodatkowo warto zaznaczyć, że silniki hydrauliczne WPH MZ3-II i III mogą być również stosowane jako nawrotne pompy hydrauliczne.  

Zespół pompujący WPH  

Kompletny zespół pompujący WPH zaprojektowany został do przemysłowych układów hydraulicznych. Wykorzystywany jest jako źródło energii w postaci strumienia oleju pod wysokim ciśnieniem. Układ hydrauliczny, w którym pracuje zespół pompujący WPH, powinien posiadać: przelewowy zawór bezpieczeństwa, który ogranicza maksymalne ciśnienie robocze oraz filtr hydrauliczny o dokładności filtracji 0,025 mm. 

Sprzęgła elastyczne WPH  

Sprzęgła elastyczne WPH mają za zadanie przenieść moment obrotowy z wału silnika elektrycznego na wał pomp WPH. Wykonanie wkładki z PA (poliamidu) zapewnia kompensacja niewspółosiowości, tłumi drgania oraz ogranicza hałas. W ofercie producenta WPH znajdziesz również kołnierze łączące pompę z płytą przednią pompy. 

Zasilacze hydrauliczne WPH 

Zasilacze hydrauliczne WPH możliwość generowania do ciśnienia 16 MPa (przy znamionowych parametrach silnika) przy wydajności pompy 5,1 l/min. 

Na podstawie przekazanych przez użytkownika danych, tj. wielkość zbiornika, ciśnienia roboczego, wymaganego wydatku, napięcia sterowania i rodzaju suwaka rozdzielacza producent WPH modeluje parametry zasilacza hydraulicznego ZH.  

WPH – profesjonalne rozwiązania przemysłowe 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą producenta WPH, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o pompach, ich zastosowaniu oraz możliwym wykonaniu odpowiadającym indywidualnym wymaganiom aplikacji. Jako dystrybutor pomp przemysłowych dostarczamy również zestawy uszczelnień do pomp hydraulicznych WPH – zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.