PLASTOMEC

Pompy magnetyczne

Plastomec MC P0101

Pompy magnetyczne

Plastomec MC P0132

Pompy magnetyczne

Plastomec MC P022

Pompy magnetyczne

Plastomec MC P023

Pompy magnetyczne

Plastomec MC P024

Pompy magnetyczne

Plastomec MC P025/M

Pompy magnetyczne

Plastomec MC P026/B

Pompy magnetyczne

Plastomec MC P031

Pompy magnetyczne

Plastomec MC P05

Producent Plastomec S.r.l rozpoczął produkcję w 1968 roku w miejscowości Crevalcor, w okolicach Bolonii. Firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji odśrodkowych pomp magnetycznych. Pierwsze pompy Plastomec z napędem magnetycznym zostały opatentowane i wprowadzone na rynek włoski na początku lat 70-tych. Włoski Plastomec od ponad trzech pokoleń rozwija swoją technologię, aby odpowiedzieć na coraz większe wymagania rynku. Producent rozszerzył swoją ofertę poszukując i rozwijając dziedzinę magnetycznych pomp i z powodzeniem umacnia pozycję wśród liderów na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Od 1982 roku firma zastrzegła nazwę Plastomec jako swój znak towarowy. 

Pompa Plastomec – MADE IN ITALY 

Produkcja PLASTOMEC s.r.l. jest w 100% włoska. Pompy Plastomec są projektowane, produkowane oraz testowane w 100% we Włoszech. Zarówno surowce, jak i komponenty do produkcji pomp Plastomec kupowane są wyłącznie od wyselekcjonowanych włoskich dostawców, gwarantujących jakość i bezpieczeństwo zgodne z najnowszymi normami europejskimi.  

Proces produkcyjny pomp Plastomec 

Formowanie elementów pomp Plastomec z tworzyw sztucznych, montaż i większość prac odbywa się w zakładzie w Crevalcor, przy ciągłym monitorowaniu i weryfikacji zgodności produktu na wszystkich etapach. Bezpośrednia produkcja umożliwia natychmiastową dostępność komponentów i części zamiennych oraz pozwala na montaż pomp Plastomec z różnych materiałów dopasowanych do wymagań każdego klienta. 

Pompy Plastomec – specjalistyczne pompy magnetyczne 

Magnetyczne pompy Plastomec wykonane są z tworzyw sztucznych odpornych na korozję i większość agresywnych cieczy. Nadają się do pracy ciągłej oraz posiadają certyfikat ATEX. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamówienia pompy Plastomec z przyłączami kołnierzowymi lub gwintowanymi.  

Seria pomp magnetycznych jest bardzo rozbudowana, obejmuje m.in.: 

Plastomec – wielofunkcyjność w branży przemysłowej 

Producent Plastomec oprócz pomp ze sprzęgłem magnetycznym słynie również z szerokiej gamy kranów spustowych z tworzywa i chromowanego mosiądzu znajdujących zastosowanie w dozowaniu płynów w branży spożywczej oraz chemicznej. Otwarcie / zamknięcie kranu reguluje się za pomocą systemu dźwignia + wałek + sprężyna + uszczelka.  

W swojej ofercie Plastomec posiada również samozasysające pompy mieszkowe DP Plastomec do pracy ciągłej lub przerywanej. 

Pompa Plastomec – obszary zastosowań 

Pompa Plastomec – rozwiązania przemysłowe najwyższej jakości 

Plastomec to zaufany partner w branży przemysłowej, specjalizujący się w produkcji pomp magnetycznych. Pompy Plastomec zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą dbałością o jakość, wytrzymałość oraz efektywność działania.  

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przemysłowej, możemy zaoferować produkty, które spełnią Twoje najbardziej wymagające oczekiwania. Nie czekaj dłużej! Złóż zapytania na pompy Plastomec, a my dostarczymy Ci najlepsze rozwiązania.