VALISI

Pompy perystaltyczne

Valisi N

Marka Valisi to ceniony producent specjalistycznych pomp przemysłowych, który powstał w 1977 roku. Firma była jednym z pierwszych na świecie, która opracowała i wyprodukowała rotacyjne pompy perystaltyczne. Od tego czasu, kontynuując ciągły rozwój i badania, marka Valisi zyskała pozycję lidera w tym segmencie rynku. 

Dzisiaj Valisi oferuje pełną gamę pomp składającą się z trzech serii z dwudziestoma ośmioma modelami, objętymi patentami. Pompy Valisi są powszechnie uznawane za wyjątkowe i niezawodne urządzenia, które oferują doskonałą jakość i wydajność. Dzięki unikalnemu podejściu opartemu na technologii perystaltycznej, pompy te zapewniają precyzyjne i bezpieczne przepompowywanie różnych substancji w przemyśle.  

Valisi – specjalistyczne pompy perystaltyczne 

Pompy Valisi stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich gałęzi przemysłu, zapewniając łatwą obsługę, wyjątkową niezawodność, nawet w najtrudniejszych aplikacjach pompowych, zarówno podczas pracy ciągłej, jak i okresowej, wysoką efektywność energetyczną, długą żywotność węża oraz niskie koszty utrzymania.  

Pompa Valisi – zalety konstrukcyjne

Dzięki niskim kosztom utrzymania pompy perystaltyczne Valisi są najlepszym rozwiązaniem w wielu zastosowaniach, a brak zaworów i uszczelnień wyklucza wystąpienie wycieków, zatkania przewodów czy powstawanie zatorów. 

Perystaltyczne pompy Valisi zapewniają bardzo dobry rezultat przy przetłaczaniu wszelkich substancji, począwszy od mediów ściernych, korozyjnych poprzez te o wysokiej lepkości. Pompy Valisi idealnie nadaję się do tłoczenia cieczy wrażliwych na ścinanie, delikatnych mediów mających tendencję pienienia się, a także mediów ścierających.  

Pompy Valisi – wielostronne zastosowanie w różnych branżach przemysłowych 

Długoletnie doświadczenie, ekspertyza techniczna i zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań pozwoliło marce Valisi zdobyć zaufanie klientów na całym świecie. Obecnie pompy Valisi znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak przemysł farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny i wielu innych, a także są używane w zaawansowanych systemach przepływu wody i innych cieczy. 

Dzięki elastyczności i różnorodności oferowanych węży, pompy Valisi są nie tylko wyjątkowe pod względem technologii, ale również dostosowują się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co czyni je niezastąpionymi rozwiązaniami w sektorze przemysłowym. 

Przykładowe obszary zastosowań pomp Valisi

Dystrybucja pomp Valisi 

W celu doboru technicznego pompy Valisi zapraszamy do kontaktu (mailowego lub telefonicznego) z naszymi doradcami. Nasz zespół ekspertów służy profesjonalnym doradztwem i wsparciem technicznym.