AFPUMPS

Pompy do ścieków

AFpumps MASTER

Pompy do ścieków

AFpumps TECNO

Mieszadła

AFpumps MIX

Mieszadła

AFpumps SPREAD

AFpumps – wiodący włoski producent elektrycznych pomp zatapialnych oraz zaworów zwrotnych kulowych. 

Marka AFpumps, założona w 1999 roku we Włoszech, została stworzona, aby zaspokoić potrzeby klientów w sektorze komunalnym, przemysłowym i rolnym. Producent oferuje pompy przeznaczone do pompowania ścieków, zarówno agresywnych, jak i surowych ścieków przemysłowych, a także wody procesowej, cieczy z cząstkami ściernymi, substancji chemicznie agresywnych i wody morskiej. 

AFpumps pompy – rozwiązania dla sektora komunalnego, przemysłowego i rolnego 

Pompy AFpumps są projektowane z myślą o sprostaniu nawet najbardziej wymagającym potrzebom klientów. AFpumps kładzie duży nacisk na innowacyjność i ciągły rozwój technologiczny. Producent dąży do wprowadzania nowych rozwiązań, które poprawiają wydajność, niezawodność i efektywność urządzeń.  

Obszary zastosowań  

Produkty AFpumps znajdują zastosowanie w sektorze domowym. Mogą być wykorzystywane w budynkach mieszkalnych do zbierania wody deszczowej, odprowadzania ścieków bytowych. 

W sektorze przemysłowym urządzenia AFpumps są w stanie zaspokoić najczęstsze potrzeby związane z pompowaniem ścieków, przepompowywaniem wody procesowej, w tym cieczy zawierających elementy ścierne oraz medium agresywnego chemicznie. 

W rolnictwie, gdzie nierzadko wymagane są urządzenia do zadań specjalnych, pompy AFpumps sprawdzają się jako urządzenia do przepompowywania cieczy z cząstkami stałymi i włóknistymi, ścieków wysoce agresywnych, ścieków surowych, popłuczyn. 

Bogaty wybór pomp AFpumps 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pompy do domowych zastosowań, przemysłowych projektów czy obsługiwania dużych systemów, mamy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. 

Oferta producenta AFpumps obejmuje różne rodzaje pomp zatapialnych, takie jak: pompy z wirnikiem Vortex, pompy z wirnikiem jednokanałowym oraz rozdrabniającym, a także zawory zwrotne, mieszadła, przepompownie, automatyczne systemy sprzęgające, wyłączniki pływakowe i skrzynki sterownicze. 

Profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy projekt ma swoje unikalne wymagania. Dlatego jako dystrybutor pomp AFpumps oferujemy nie tylko pompy w wykonaniu standardowym, ale również możliwość dostosowania urządzeń AFpumps do specyficznych potrzeb klientów. 

Nasz doświadczony zespół ekspertów zawsze służy profesjonalnym doradztwem i wsparciem technicznym. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie dla potrzeb twojej aplikacji.  

Gwarantujemy również szybką dostawę i terminową obsługę – większość asortymentu AFpumps jest dostępna stale na magazynie producenta we Włoszech, co pozwala znacznie skrócić czas oczekiwania na realizację zamówienia.