SETTIMA

Pompy przemysłowe

Settima 2VHL Continuum®

Pompy przemysłowe

Settima Continuum®

Pompy przemysłowe

Settima SMT 16B

Pompy Settima – dobór i dystrybucja

Settima® Meccanica zajmuje się kompleksową produkcją wysokowydajnych pomp zębatych i pomp śrubowych. Urządzenia Settima bazują na opatentowanej technologii Continuum®. Dziś termin pompa Settima to synonim najwyższej jakości, sprawności i nowoczesności.

Seria Continuum® to pierwsze pompy NO NOISE (brak hałasu) i NO VIBRATION (brak wibracji) zaprojektowane do aplikacji wysokociśnieniowych i wysokowydajnych. Rewolucyjna koncepcja została opatentowana na całym świecie w branży przemysłowej i jest znakiem rozpoznawczym producenta. Wszyscy dostawcy Settima® mają certyfikat ISO 9002, co gwarantuje wysoką jakość wszystkich komponentów, a docelowo produktu końcowego.

Pompa zębata Settima® Continuum®

Na polskim rynku najbardziej popularnymi urządzeniami Settima są pompy zębate GR Continuum® NO NOISE, które generują średnio o 15 dB niższy poziom hałasu w stosunku do standardowych pomp zębatych. Przeznaczone do pompowania olejów mineralnych oraz olejów syntetycznych, których temperatura nie przekracza 80 ̊C. Zaprojektowane do pracy w układach smarowania oraz w przemyśle morskim. W wersji standardowej obudowa pompy wykonana jest z aluminium, a uszczelnienie z NBR lub Viton. Na życzenie – pompa w konstrukcji z żeliwa. Pompa zębata 2VHL Continuum® w wersji standardowej wykonana jest z żeliwa szarego. To pompy zaprojektowane z myślą o pracy w najnowszej generacji ferm wiatrowych.

Pompa śrubowa Settima® Continuum®

Pompa śrubowa SMT to symbol niezawodności i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Pompy śrubowe Continuum® to niski poziom pulsacji i znacząco zredukowany poziom hałasu. Settima® SMT pracują w różnych sektorach przemysłu jak: naftowy, gazowy, chemiczny, morski, papierniczy, energetyczny, farmaceutycznych oraz wielu innych.

Marka Settima

Settima powstała w 1978 roku i od początków działalności specjalizowała się w produkcji wysokosprawnych, a zarazem cichych pomp śrubowych. W dorobku firmy znajduje się wiele międzynarodowych patentów – jak technologia Continuum®, a także wprowadzenie na rynek międzynarodowy pierwszych wirników śrubowych. Domeną frimy jest wysoka jakość – produktów i usług. Wszyscy dostawcy półproduktów posiadają certyfikat ISO 9002 i znajdują się w pobliżu zakładów produkcyjnych Settima. Zapewnia to efektywną zoptymalizowaną logistycznie produkcję. Dziś to dynamicznie rozwijająca się firma i jeden z liderów nowoczesnych rozwiązań w obszarze pomp hydraulicznych.