TSURUMI

Pompy do ścieków

Tsurumi B

Pompy do ścieków

Tsurumi C

Pompy do wody brudnej

Tsurumi GPN

Pompy do ścieków

Tsurumi HS

Pompy do wody brudnej

Tsurumi KRS

Pompy do wody brudnej

Tsurumi KTV(E)

Pompy do ścieków

Tsurumi KTZ

Pompy do wody brudnej

Tsurumi LB

Pompy do wody brudnej

Tsurumi NKZ

TSURUMI MANUFACTURING to japońska firma założona w 1924 roku, która rozpoczęła swoją działalności jako producent pomp irygacyjnych w dziale maszyn Tsurumi Shokai Company. Wieloletnie doświadczenie i autorski projekt badawczy, bezkompromisowość w stosunku do jakości materiałów i techniki skutkuje powstaniem najdoskonalszych maszyn.  

Obecnie TSURUMI PUMP jest wiodącym producentem pomp zatapialnych na światowym rynku. Firma posiada najnowocześniejszą na świecie fabrykę w Kioto, oferującą szeroką gamę zróżnicowanych modeli pomp (ponad 1800 modeli pomp zatapialnych). 

Tsurumi – nowoczesne ośrodki badawczo-rozwojowe 

Zespół Tsurumi inwestuje w nowoczesne ośrodki badawczo-rozwojowe, które pozwalają na eksperymentowanie i testowanie nawet bardzo dużych pomp. Te zaawansowane laboratoria pozwalają umożliwiają również opracowywanie nowych projektów pomp Tsurumi, co przyczynia się do ciągłego rozszerzania możliwości i zastosowania pomp. 

Kompleksowy recykling i odzysk odpadów 

Co istotne, przy produkcji pomp Tsurumi producent dąży do zminimalizowania ilości generowanych odpadów oraz do efektywnego ich przetwarzania. Ośrodki badawczo-rozwojowe oraz zakłady produkcyjne Tsurumi są wyposażone w odpowiednie systemy recyklingu, umożliwiające odzysk surowców i materiałów. Takie rozwiązanie ogranicza ilość odpadów trafiających na składowiska i wspiera zrównoważony rozwój. 

Minimalizacja emisji pyłów i spalin 

W procesach produkcyjnych pomp Tsurumi kładzie się nacisk również na minimalizację emisji pyłów i spalin. Producent wdraża zaawansowane technologie i procedury, które pozwalają ograniczyć ślad węglowy, chroniąc przy tym środowisko

Zastosowanie pomp Tsurumi

Pompy Tsurumi znalazły zastosowanie w różnych branżach i środowiskach, dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji, niezawodności i wysokiej jakości wykonania. Ich wszechstronność i możliwość pracy w trudnych warunkach sprawiają, że są popularnym wyborem dla profesjonalistów w różnych dziedzinach.  

Tsurumi pompy do odwadniania budowlanego 

Pompy Tsurumi z tej kategorii przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach na budowach, w górnictwie, przemyśle betonowym 

Tsurumi pompy do przemysłu i ścieków 

Ściekowe pompy Tsurumi o optymalnej wydajności sprawdzają się w przepompowywaniu ścieków komunalnych, domowych i przemysłowych. 

Tsurumi pompy do oczyszczalni ścieków 

Marka Tsurumi oferuje również zróżnicowane rozwiązania stosowane w oczyszczalniach ścieków: pompy zatapialne, aeratory do napowietrzania, dekantery, odpieniacze.  

Postaw na pompy Tsurumi 

Jako dystrybutor pomp przemysłowych dostarczamy zatapialne pompy Tsurumi zarówno do zastosowań komunalnych i cywilnych, jak i skomplikowanych aplikacji przemysłowych. W celu doboru technicznego zapraszamy do kontaktu – nasz dział doradców pomoże wyborze optymalnego rozwiązania dla Twojej aplikacji.