TSURUMI

TSURUMI MANUFACTURING to japońska firma założona w 1924 roku, która rozpoczęła swoją działalności jako producent pomp irygacyjnych w dziale maszyn Tsurumi Shokai Company. Wieloletnie doświadczenie i autorski projekt badawczy, bezkompromisowość w stosunku do jakości materiałów i techniki skutkuje powstaniem najdoskonalszych maszyn.  

Obecnie TSURUMI PUMP jest wiodącym producentem pomp zatapialnych na światowym rynku. Firma posiada najnowocześniejszą na świecie fabrykę w Kioto, oferującą szeroką gamę zróżnicowanych modeli pomp (ponad 1800 modeli pomp zatapialnych). 

Tsurumi – nowoczesne ośrodki badawczo-rozwojowe 

Zespół Tsurumi inwestuje w nowoczesne ośrodki badawczo-rozwojowe, które pozwalają na eksperymentowanie i testowanie nawet bardzo dużych pomp. Te zaawansowane laboratoria pozwalają umożliwiają również opracowywanie nowych projektów pomp Tsurumi, co przyczynia się do ciągłego rozszerzania możliwości i zastosowania pomp. 

Kompleksowy recykling i odzysk odpadów 

Co istotne, przy produkcji pomp Tsurumi producent dąży do zminimalizowania ilości generowanych odpadów oraz do efektywnego ich przetwarzania. Ośrodki badawczo-rozwojowe oraz zakłady produkcyjne Tsurumi są wyposażone w odpowiednie systemy recyklingu, umożliwiające odzysk surowców i materiałów. Takie rozwiązanie ogranicza ilość odpadów trafiających na składowiska i wspiera zrównoważony rozwój. 

Minimalizacja emisji pyłów i spalin 

W procesach produkcyjnych pomp Tsurumi kładzie się nacisk również na minimalizację emisji pyłów i spalin. Producent wdraża zaawansowane technologie i procedury, które pozwalają ograniczyć ślad węglowy, chroniąc przy tym środowisko

Zastosowanie pomp Tsurumi

Pompy Tsurumi znalazły zastosowanie w różnych branżach i środowiskach, dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji, niezawodności i wysokiej jakości wykonania. Ich wszechstronność i możliwość pracy w trudnych warunkach sprawiają, że są popularnym wyborem dla profesjonalistów w różnych dziedzinach.  

Tsurumi pompy do odwadniania budowlanego 

Pompy Tsurumi z tej kategorii przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach na budowach, w górnictwie, przemyśle betonowym 

Tsurumi pompy do przemysłu i ścieków 

Ściekowe pompy Tsurumi o optymalnej wydajności sprawdzają się w przepompowywaniu ścieków komunalnych, domowych i przemysłowych. 

Tsurumi pompy do oczyszczalni ścieków 

Marka Tsurumi oferuje również zróżnicowane rozwiązania stosowane w oczyszczalniach ścieków: pompy zatapialne, aeratory do napowietrzania, dekantery, odpieniacze.  

Postaw na pompy Tsurumi 

Jako dystrybutor pomp przemysłowych dostarczamy zatapialne pompy Tsurumi zarówno do zastosowań komunalnych i cywilnych, jak i skomplikowanych aplikacji przemysłowych. W celu doboru technicznego zapraszamy do kontaktu – nasz dział doradców pomoże wyborze optymalnego rozwiązania dla Twojej aplikacji. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Shopping Cart