UHPlast

Zbiorniki magazynujące

UHP CISTERON G

Zbiorniki magazynujące

UHP KUBATON ECONOMY SG

Zbiorniki magazynujące

UHP KUBATON HIGH B

Zbiorniki magazynujące

UHP KUBATON HIGH BK

Zbiorniki magazynujące

UHP KUBATON SK

Zbiorniki magazynujące

UHP KUBATON TRANSPORT SGE

Zbiorniki magazynujące

UHP KUBATON TRANSPORT SK-100E

Zbiorniki magazynujące

UHP KUBATON TRANSPORT SKE

Zbiorniki magazynujące

UHP SALTON C

UHPlast to założona w 2005 roku, szybko rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych formowanych rotacyjnie.  

Producent UHPlast skupia się na dostarczaniu klientom wysokiej jakości, niedrogich produktów, spełniających potrzeby przemysłu oraz użytkowników domowych. Głównym celem jest zaspokajanie różnorodnych potrzeb klientów poprzez wyroby standardowe, jak również nowe, dedykowane rozwiązania. 

Zbiorniki UHPlast – doskonałość w projektowaniu i produkcji 

Jednym z flagowych produktów oferowanych przez firmę są innowacyjne zbiorniki UHPlast. Wykonane z najwyższej jakości polietylenu są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także odporne na promieniowanie UV i działanie szkodliwych substancji chemicznych. Polietylenowe zbiorniki UHPlast idealnie sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych, a także w gospodarstwach domowych. 

Proces formowania rotacyjnego 

Zbiorniki UHPlast tworzone są za pomocą formowania rotacyjnego – zaawansowanej technologii produkcji wyrobów polimerowych o dużych rozmiarach. Jest to proces wytwarzania, który umożliwia tworzenie lekkich i bezszwowych produktów. Metoda ta zdobywa coraz większą popularność w przemyśle dzięki swoim licznych zaletom. 

Formowanie rotacyjne to m.in. 

Zastosowanie zbiorników UHPlast

Zbiorniki UHPlast produkowane są z polietylenu wyróżniającego się wysoką wytrzymałością, odpornością na działanie skrajnych temperatur (zakres temperatury otoczenia od -40°C do +60°C). Wyróżniają się szerokim zakresem zastosowań. Mogą być wykorzystywane do przechowywania oraz transportu wody pitnej, płynnych produktów żywnościowych, oleju napędowego oraz chemikaliów. Wszystkie zbiorniki UHPlast posiadają atest PZH. 

Polietylenowe zbiorniki UHPlast nadają się do długotrwałej pracy w każdych warunkach atmosferycznych. W standardzie dostępne są w kolorze niebieskim, jednak producent sukcesywnie wprowadza nowe kolory zbiorników UHPlast: biały, zielony, szary, czarny, marmurowy.  

UHPlast zbiorniki – indywidualne rozwiązania dla Twoich potrzeb 

Dział Projektowy oraz Dział Produkcji Form działają na rzecz klientów, oferując możliwość wykonania zbiorników UHPlast o specjalnie dostosowanym do ich potrzeb kształcie i pojemności. Wypracowane wewnętrzne struktury pozwalają na skrócenie czasu produkcji nowego zbiornika, co znacząco zwiększa elastyczność działania. 

Zbiorniki UHPlast – dobór i dystrybucja zbiorników polietylenowych 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zbiornika polietylenowego dla swojego domu czy przemysłu, zapraszamy do kontaktu z naszym działem doradców technicznych. Zróżnicowanie pod względem kształtu, pojemności i koloru pozwala na dobór polietylenowych zbiorników UHPlast idealnie dopasowanych do potrzeb Twojej aplikacji.