Lowara

Pompy do wody czystej

Lowara BG

Pompy do solanki

Lowara CEA

Pompy do ścieków

Lowara DN

Pompy do wody brudnej

Lowara DOC

Pompy do ścieków

Lowara DOMO

Pompy do ścieków

Lowara DOMO GRI

Pompy do wody czystej

Lowara e-HM

Pompy do solanki

Lowara e-NSC

Pompy do wody Lowara

Lowara e-SV

Marka Lowara, należąca do światowej grupy Xylem, to producent szerokiej gamy pomp dla przemysłu i zastosowań komercyjnych. Bogata oferta urządzeń obejmuje pompy w wykonaniu żeliwnym oraz ze stali nierdzewnej. Globalna dystrybucja oraz kilka zakładów produkcyjnych (w tym jeden w Polsce – miasto Strzelin) powodują, że marka Lowara jest jednym z czołowych producentów pomp i systemów pompujących na świecie. 

Pompy Lowara znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, rolnictwie, działalności związanej z gospodarką komunalną, w budynkach użyteczności publicznej czy gospodarstwach domowych. Własne zakłady produkcyjne oraz profesjonalne podejście producenta pomp Lowara pozwala na wyszukiwanie rozwiązań specjalnych pod konkretne wymogi klienta wraz z niezbędnym wsparciem technicznym oraz wykorzystaniem najnowszych technologii dostępnych w branży techniki pompowej. 

Oferta przemysłowych pomp Lowara 

Marka Lowara oferuje szeroki wybór normowych pomp przemysłowych. Urządzenia te wykonane są zarówno z żeliwa, jak i ze stali nierdzewnej, w różnej klasie wytrzymałości.  

Lowara pompy jednowirnikowe i wielostopniowe 

W asortymencie pomp Lowara znajdują się różne typy pomp, w tym jednowirnikowe i wielostopniowe, zarówno powierzchniowe, jak i z zatapialną hydrauliką, które stanowią niezawodne rozwiązania w różnych branżach przemysłowych.  

Lowara pompy zatapialne 

Pompy zatapialne marki Lowara to rozwiązania idealne do zastosowania w systemach drenażowych, odwodnieniowych oraz odprowadzania ścieków. Dzięki solidnej konstrukcji są w stanie skutecznie radzić sobie z trudnymi warunkami pracy, zapewniając niezawodność i długą żywotność. 

Lowara zestawy podnoszące ciśnienie wody 

Producent Lowara w swojej ofercie posiada również kompleksowe systemy pompujące do podnoszenia ciśnienia wody – zestawy hydroforowe znajdujące zastosowanie zarówno w instalacjach komercyjnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej, spółdzielniach mieszkaniowych czy zakładach przemysłowych. 

Lowara przepompownie ścieków 

Na bazie pomp Lowara oferowane są również kompletne przepompownie ścieków. Dostępne są w różnych wariantach, w tym do zabudowy suchej oraz do montażu w studzienkach kanalizacyjnych.  

Indywidualne dopasowanie pomp Lowara do potrzeb aplikacji 

Szeroka gama produktów i dostępnych materiałów wykonania pozwala na dopasowywanie pomp Lowara do indywidualnych potrzeb klienta, dobór pomp pod konkretnie medium czy zastosowanie w procesie

Większość oferowanych pomp producenta Lowara dopuszcza modyfikacje pod względem doboru typu i materiałów uszczelnienia mechanicznego oraz materiałów poszczególnych komponentów elementów hydrauliki, co jest bardzo istotnym elementem pod względem zastosowań produktów marki Lowara w przemyśle. 

Lowara – kompleksowa obsługa klienta 

Marka Lowara dzięki rozbudowanej sieci dystrybutorów, punktów serwisowych oraz własnym magazynom zapewnia szybki dostęp do części zamiennych swoich produktów, co jest istotnym elementem dla pracy kluczowych instalacji oraz całego działu utrzymania ruchu u klientów końcowych. 

Lowara zapewnia także łatwy dostęp do dokumentacji technicznej oraz programów doboru wraz z pełnym katalogiem pomp Lowara

Oficjalny dystrybutor pomp Lowara 

Nasza firma jako oficjalny dystrybutor pomp Lowara zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów, oryginalnych akcesoriów oraz części zamiennych. W celu otrzymania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy do spraw technicznych udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania oraz pomogą w doborze optymalnego urządzenia.