DEBEM

Pompy AODD

Debem BOXER

Pompy chemoodporne

Debem CUBIC 15

Pompy chemoodporne

Debem DM

Tłumiki pulsacji

Debem EQUAFLUX

Pompy AODD

Debem FOODBOXER 100

Pompy AODD

Debem FOODBOXER 150

Pompy AODD

Debem FOODBOXER 251

Pompy AODD

Debem FOODBOXER 30

Pompy AODD

Debem FOODBOXER 50

DEBEM Srl to działający od ponad 40 lat na rynku światowym producent specjalizujący się w projektowaniu i produkowaniu pomp membranowych wykorzystywanych w środowiskach korozyjnych i agresywnych.  

Debem – innowacyjność w tworzeniu produktów 

Debem to bezustannie rozwijająca się firma pracująca nad ulepszaniem swoich produktów, dbając przy tym o najmniejsze szczegóły. Nadrzędnym celem marki Debem jest spełnienie oczekiwań klientów poprzez opracowanie modułowej konstrukcji pomp, które mogą być dopasowywane nawet do najbardziej niestandardowych aplikacji. Własne laboratorium najnowszej generacji umożliwia testowanie danych technicznych oraz udoskonalanie pomp Debem pod kątem oczekiwań i indywidualnych wymagań klientów.  

Firma Debem angażuje się w innowacyjne rozwiązania, stwarzając oryginalne produkty, które cieszą się uznaniem na światowym rynku w różnorodnych sektorach. 

Przykładowe aplikacje pomp Debem 

W asortymencie producenta Debem znajdziesz małe pompki membranowe, pompy pneumatyczne z podwójna membraną, pompy z napędem magnetycznym, poziome pompy odśrodkowe z uszczelnieniem mechanicznym, pionowe pompy odśrodkowe oraz pompy beczkowe.  

Pompy Debem wykorzystywane są m.in. w przemyśle chemicznym, tekstylnym, motoryzacyjnym, przemyśle graficznym, w przetwórstwie marmuru oraz szkła. Dzięki posiadanym certyfikatom higienicznym mogą być również wykorzystywane w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym.  

Pompy Debem – wytrzymałe wykonanie dla niezawodnej wydajności 

Konstrukcja pomp Debem umożliwia pompowanie cieczy agresywnych chemicznie, cieczy o zwiększonej lepkości, medium zawierającego cząsteczki stałe oraz włókniste. Szeroki wachlarz materiałów konstrukcyjnych pomp Debem pozwala na optymalny wybór urządzeń w zależności od potrzeb aplikacji (dostępne są wykonania z PP, PVDF / ECTFE, aluminium, stali nierdzewnej AISI 316).  

Wszystkie materiały używane do produkcji pomp Debem wyróżniają się odpornością na pracę w trudnych warunkach. 

Certyfikacja pomp Debem 

Debem jest firmą posiadającą certyfikat ISO 9001, co potwierdza, że producent przestrzega procedurę jakości, którą określają testy i kontrole przeprowadzane na każdej wyprodukowanej pompie (a nie tylko na próbce produkcyjnej). Dodatkowo pompy Debem posiadają certyfikację ATEX oraz IECEx potwierdzająca zgodność z normami Ex dla pomp przeznaczonych do pracy w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. 

Pompy Debem w ofercie Ekopomp 

Jako dystrybutor marki Debem od wielu lat oferujemy naszym klientom całkowite wsparcie w doborze pomp Debem oraz zapewniamy szeroki dostęp do akcesoriów, części zamiennych i zestawów naprawczych. Producent Debem zapewnia szybki termin realizacji zamówień – asortyment jest dostępny z magazynu we Włoszech (standardowy termin realizacji zamówienia wynosi 1–2 tygodnie). 

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Debem i czerpią korzyści z niezawodnych rozwiązań pompujących.