TECNIUM

Pompy odśrodkowe

TECNIUM BH

Pompy magnetyczne

TECNIUM BKM

Pompy odśrodkowe

TECNIUM BN

Pompy odśrodkowe

TECNIUM BT

Pompy do wody brudnej

TECNIUM BV

TECNIUM Casals Cardona Ind., SA – producent pomp przemysłowych przeznaczonych do pompowania płynów wysoce korozyjnych. Pompy TECNIUM są wykorzystywane w wielu branżach, zapewniając skuteczne i niezawodne rozwiązania dla odbiorców z całego świata. Wyróżniają się odpornością na korozję, ścieranie i działanie agresywnych substancji chemicznych. 

 Producent TECNIUM uznawany jest za lidera wśród dostawców rozwiązań dla trudnych warunków przemysłowych związanych z korozją i zanieczyszczeniem atmosfery. Firma jest znana ze swojej innowacyjności, niezawodności i skoncentrowania na spełnianiu wymagań klientów.

Certyfikacja TECNIUM 

TECNIUM jest specjalistą w dostarczaniu plastikowych pomp odśrodkowych dla przemysłu wytwórczego.

Pompy TECNIUM produkowane są zgodnie z normami ISO i dyrektywami europejskimi dotyczącymi bezpieczeństwa maszyn. Dostępne wersje zgodne z dyrektywą 94/9/WE dla urządzeń instalowanych w strefach zagrożonych wybuchem. 

Oferta pomp TECNIUM 

 TECNIUM oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie pomp przemysłowych, obejmujące różne typy pomp i akcesoriów. Pompy TECNIUM są dostępne w różnych rozmiarach, konfiguracjach i materiałach konstrukcyjnych, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb i specyfikacji klienta. 

Oferta producenta TECNIUM obejmuje m.in. pompy w wykonaniu z tworzywa sztucznego – pompy pionowe, pompy pionowe zewnętrzne, pompy procesowe,pompy na sztywnym sprzęgle oraz pompy z napędem magnetycznym.  

TECNIUM pompy pionowe 

Szeroka gama pomp pionowych z tworzywa sztucznego jest szczególnie zalecana do pracy z cieczami z zawartością ciał stałych. Urządzenia mogą pracować na sucho.

TECNIUM pompy pionowe zewnętrzne 

Gama zewnętrznych pomp pionowych, bezdławnicowych, z możliwością pracy na sucho, przeznaczonych do pompowania cieczy z cząstkami stałymi. 

TECNIUM pompy procesowe 

Seria pomp procesowych o dużej wytrzymałości przystosowanych do pracy ciągłej. Pompy znormalizowane zgodnie z EN 22858 / ISO-5199.

TECNIUM pompy na sztywnym sprzęgle

Wytrzymała konstrukcja pomp zapewnia ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie pompowe dla sektora przemysłowego. Pompy poziome o szerokim zakresie możliwych wykonań materiałowych. 

TECNIUM pompy z napędem magnetycznym 

Gama pomp przeznaczonych do pracy na sucho. Konstrukcja bez uszczelnienia mechanicznego gwarantuje całkowitą szczelność i bezpieczeństwo całego systemu.

Zastosowanie pomp TECNIUM 

Ze względu na swoje właściwości pompy TECNIUM są wykorzystywane w kilku różnych sektorach przemysłu, z dużą różnorodnością zastosowań, a mianowicie

Dobór pomp TECNIUM 

Jako dystrybutor pomp przemysłowych, oferujemy dostęp do gamy produktów TECNIUM stosowanych do pracy z płynami korozyjnymi oraz instalacji do oczyszczania gazów. 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami z Działu Technicznego w celu otrzymania szczegółowej oferty oraz doboru urządzenia do potrzeb aplikacji.