VERSAMATIC

Pompy membranowe

Versa-Matic E4 1-1/2″

Pompy membranowe

Versa-Matic E5 1/2″

Pompy membranowe

Versa-Matic E6 1/4″

Pompy membranowe

Versa-Matic E8 3/8″

Versa-Matic® USA to firma o ugruntowanej pozycji jako producent wysokiej jakości pomp membranowych. Marka Versa-Matic należy do znanej na całym świecie grupy Warren Rupp® Inc, do której należy również marka SandPiper® oraz Blagdon Pump. 

Przez ostatnie ponad 30 lat, marka Versa-Matic® zdobyła uznanie na całym świecie, oferując najwyższej jakości pompy membranowe dla różnorodnych gałęzi przemysłu. Dzisiaj producent nieustannie rozwija asortyment i podnosi standardy kontroli, jakości i bezpieczeństwa, aby dostarczać produkty na najwyższym poziomie. 

Versa-Matic® pompy membranowe 

Versa-Matic® to symbol najwyższej jakości pomp membranowych z napędem pneumatycznym. Asortyment Versa-Matic obejmuje pompy w wykonaniu metalowym, niemetalowym, pompy w wykonaniu specjalnym np. do aplikacji spożywczych, z certyfikatami FDA, higieniczne pompy membranowe czy pompy o wysokiej wydajności. 

Producent oferuje światowej klasy pompy membranowe serii Air-Operated Double Diaphragm (AODD) – pomp pneumatycznych z podwójną membraną. Pompy Versamatic działają na zasadzie pneumatycznego napędu, co sprawia, że są niezwykle niezawodne i skuteczne w różnorodnych zastosowaniach przemysłowych. Dzięki prostym konstrukcjom, pompy Versamatic są łatwe w obsłudze i utrzymaniu, co znacząco obniża koszty eksploatacji dla użytkowników. 

Pompa Versamatic – niezawodne rozwiązanie dla różnorodnych zastosowań 

Versamatic pompy membranowe są znane z wyjątkowej trwałości i niezawodności, co sprawia, że działają w najbardziej wymagających warunkach na całym świecie. Wszystko to dzięki ich sprawdzonej wydajności pomp Versamatic, która pozwala na przenoszenia cieczy i lepkich płynów w wielu różnych branżach. 

Przykładowe zastosowanie: 

Versamatic pompy membranowe do zastosowań higienicznych 

Pompy Versamatic stosowane w zakładach przetwórstwa spożywczego zapewniają wyjątkową łatwość czyszczenia, konserwacji oraz najwyższą jakość w specjalistycznych zastosowaniach higienicznych. Producent oferuje szeroki wybór materiałowy membran, co zapewnia elastyczność zastosowań pomp Versamatic

Versamatic pompy do przenoszenia dużych substancji stałych 

Duże membranowe pompy Versamatic, w tym 2-calowe (51 mm) modele AODD z plastikowymi zaworami klapowymi, są doskonałym przykładem, umożliwiającym pompowanie nawet bardzo dużych ciał stałych, zawiesin oraz szlamów. 

Versamatic pompy membranowe wysokociśnieniowe 

Pompy Versamatic z tej kategorii mogą zapewnić ciśnienie tłoczenia powyżej 125 psi (8,6 bara). Producent oferuje szersze możliwości wyboru w zakresie wielkości, ciśnienia, natężenia przepływu, materiałów konstrukcyjnych i funkcjonalności. 

Pompy Versamatic – dobór i dystrybucja 

W celu otrzymania szczegółowych informacji na temat pomp Versa-Matic zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. Niezależnie od skomplikowanych wymagań, nasz dział techniczny pomoże Ci znaleźć odpowiednie pompy i urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią doskonałą wydajność Twojego procesu przemysłowego.