LA FONTE

Pompy membranowe

LaFonte BX05

Pompy membranowe

LaFonte BX50

Pompy membranowe

LaFonte CU15

Pompy odśrodkowe

LaFonte EVM

Pompy magnetyczne

LaFonte EVT

Pompy odśrodkowe

LaFonte EVV

Pompy membranowe

LaFonte MCB

Pompy magnetyczne

LaFonte MPP

Pompy magnetyczne

LaFonte O3

Firma La Fonte została założona w 1975 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na systemy filtracji przez dwóch włoskich wspólników. Siedziba firmy znajduje się na północy Włoch w Lombardii. Przez ponad 40 lat nieustannych badań marka La Fonte rozwinęła know-how oraz zdobyła doświadczenie w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu pomp La Fonte – produktów uznawanych za jedne z najlepszych na rynku międzynarodowym. 

Wysoka niezawodność, konkurencyjność oraz doskonała wydajność pomp La Fonte w obszarach, w których są używane, pozwoliła na zbudowanie zaufania klientów na całym świecie. 

La Fonte – specjalistyczne rozwiązania pompowe i systemy filtracji 

Dla producenta La Fonte potrzeby klientów są priorytetem. Technicy dbają znalezienie rozwiązania, które będzie najlepiej odpowiadać zapotrzebowaniom klienta. Warto podkreślić, że jeżeli producent nie ma gotowego urządzenia w swojej szerokiej ofercie, zespół techniczny La Fonte zaprojektuje i wdroży dostosowane rozwiązanie.  

Najwyższa wydajność – realizacja zamówień i produkcja pomp La Fonte 

Przestój w każdej branży przemysłowej jest bardzo kosztowny, dlatego dział realizacji zamówień oraz dział produkcyjny La Fonte działa z największą wydajnością, zapewniając szybką dostawę materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych na całym świecie, a serwis po sprzedażowy służy pomocą telefoniczną oraz naprawą w siedzibie klienta w przypadku pilnej potrzeby. 

Pompa La Fonte – doskonałe rozwiązanie przemysłowe 

Znak Lafonte to dziś znana na całym świecie marka słynąca ze swoich produktów do filtracji i oczyszczania nawet żrących cieczy, szczególnie w sektorze galwanicznym, złotniczym i drukarniach przemysłowych, a także w systemach odzyskiwania metali szlachetnych. 

Oferta producenta pomp La Fonte 

Oferta La Fonte, włoskiego producenta specjalizującego się w projektowaniu oraz produkcji pomp przemysłowych (w szczególności pomp magnetycznych, pomp pneumatycznych oraz pomp chemicznych) obejmuje: 

Pompa La Fonte – dobór i dystrybucja

Jeśli potrzebujesz niezawodnych i wysokowydajnych rozwiązań przemysłowych do filtracji, oczyszczania czy przepompowywania nawet najbardziej żrących cieczy, postaw na pompy La Fonte. Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi w celu doboru odpowiedniego urządzenia do Twoich potrzeb. Oferujemy bezpłatne doradztwo oraz dobór pompy do wskazanej aplikacji.