OSIP

Części do pomp powierzchniowych

Części zamienne do pomp Osip

Pompy do chłodziwa

Osip AS 50

Pompy do chłodziwa

Osip LB 100

Pompy do chłodziwa

Osip PB 100

Pompy do chłodziwa

Osip PB 70

Pompy do chłodziwa

Osip PBC 50

Pompy do chłodziwa

Osip PBI 40

Pompy do chłodziwa

Osip PBI 50

Pompy chłodziwa CNC

Osip PS 100

Firma Osip S.r.l. od ponad 40 lat z sukcesem dostarcza rozwiązania pompowe do swoich klientów, stawiając przy tym na 100-procentową włoską produkcję i jakość. Wszystkie komponenty pomp OSIP są projektowane i produkowane we Włoszech, we współpracy z najlepszymi firmami z północnych Włoch, dlatego marka może poszczycić się oznaczeniem „made in Italy”.  

Marka OSIP to szeroka gama produktów, które pozwalają na zaspokojenie rynku cywilnego i przemysłowego. Producent pomp OSIP stawia na sprawną komunikację i szybkie dostarczanie rozwiązań dla swoich klientów, a także stały dostęp do części zamiennych. 

Pompa OSIP – wysokiej jakości urządzenia „made in Italy” 

Pompy OSIP cieszą się coraz większym uznaniem, głównie za sprawą kompletnej oferty pomp do chłodziwa, które znajdują coraz szersze grono odbiorców na polskim rynku. Technologia pomp OSIP bazuje wyłącznie na nowoczesnych i sprawdzonych europejskich systemach. Od początku działalności linia produkcyjna znajduje się we Włoszech, gdzie stale podnoszone są standardy produkcji. Rozwój marki OSIP skierowany jest na ciągłe badania i udoskonalenia technologii oraz tworzenie produktów i rozwiązań umożliwiających ograniczenie zanieczyszczenia środowiska. 

OSIP oferuje nie tylko pompy do chłodziwa. W asortymencie producenta znajdują się również specjalistyczne pompy elektryczne przeznaczone do wanien z hydromasażem oraz domowych basenów: pompy OSIP serii DOGE, OSIP EVOLUX, OSIP VENUS. 

Oferowane pompy OSIP – zastosowanie  

Pompa OSIP – rynek polski 

Na polskim rynku szczególnie docenione zostały urządzenia do zastosowań przemysłowych. Serie pomp OSIP do chłodziwa i cieczy chłodzących, głównie serie ZV i PB, w dostarczaniu rozwiązań dla firm, zajmujących się tłoczeniem emulsji chłodzących, cieczy oleistych i innych cieczy z rozpuszczalnikami szkodliwymi dla standardowego uszczelnienia mechanicznego.  

Standardowo zanurzeniowe pompy OSIP wyposażone są w silnik trójfazowy, na specjalne życzenie klienta producent oferuje również pompy w wersji z silnikiem jednofazowym. 

Pompy OSIP – seria ZV 

Pompy Osip serii ZV są najczęściej stosowane w obiegach chłodniczych (chłodziwa wodorozcieńczalne, nieagresywne) oraz w maszynach do obróbki metalu (urządzenia CNC, frezarki, tokarki, taśmowe przecinarki hydrauliczne). 

Pompy OSIP – serie ZVM, ZS, AS, ZC 

Pompy OSIP serii ZVM, ZS, AS, ZC znajdą zastosowanie w obiegach chłodniczych (chłodziwa wodorozcieńczalne), w maszynach przemysłowych do obróbki metalu, w chłodzeniu pras drukarskich, dozowaniu substancji procesowych. 

Pompy OSIP – seria PS  

Pompy OSIP PS są przeznaczone do chłodziw wodorozcieńczalnych, substancji agresywnych, zanieczyszczonych (w urządzeniach do obróbki metalu). 

Pompy OSIP – serie PB, PBC, PBI, PXC, LB 

Pompy OSIP PB, PBC, PBI wykorzystywane są w obiegach chłodniczych, do cyrkulacji chłodziwa (chłodziwa wodorozcieńczalne), a także wymuszania obiegu w maszynach do obróbki metalu, na wymiennikach. 

Dobór techniczny pomp Osip 

Wiemy, jak istotny jest odpowiedni dobór pompy, która zagwarantuje efektywność, wydajność i długoterminową niezawodność Twojego procesu. Dlatego nasz zespół specjalistów służy pomocą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i składania zapytań ofertowych już teraz!