GERMAC

Pompy perystaltyczne

G80D – G150 – G200 – G250

Pompy perystaltyczne

Germac G80B

Pompy Germac – rozwiązania dla sektora HoReCa 

Firma Germac została założona we wczesnych latach 70. i od samego początku zajmowała się dostarczaniem rozwiązań w zakresie dozowania środków chemicznych. Przez ponad 30 lat stale umacniała swoją pozycję na rynkach światowych, przez co stała się ważnym partnerem biznesowym dla wielu międzynarodowych firm związanych z branżą HoReCa.  

W roku 2006 firma Germac połączyła swoje siły i została częścią grupy Aqua Industrial Group. Fuzja ta przyczyniła się do dalszego wzmacniania pozycji lidera bazując na wspólnych doświadczeniu obu firm w projektowaniu systemów dozowania dedykowanych do zmywarek przemysłowych. 

Germac – kompromis pomiędzy zaawansowaną technologia a prostą konstrukcją 

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom klientów firma Aqua Industrial Group, której częścią jest grupa Germac, stale rozwija swoje technologie w dziedzinie dozowników do zmywarek przemysłowych. Produkty Germac mają być z założenia możliwie proste w swojej konstrukcji, a jednocześnie powinny spełniać wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Osiągnięcie tego kompromisu jest możliwe dzięki długoletniemu doświadczeniu ludzi zaangażowanych w proces produkcji pomp. Wszystko to, w połączeniu z bardzo dużą żywotnością i niezawodnością, sprawiło, że pompy Germac od lat cieszą się uznaniem klientów. 

Zróżnicowana oferta pomp Germac 

Pompy Germac można podzielić na dwie grupy produktowe: 

– pompy, które do pracy nie wymagają doprowadzania energii elektrycznej, tj. dozowniki hydrauliczne różnej konstrukcji wykorzystywane głównie do dozowania środków nabłyszczających w zmywarkach przemysłowych.  

– perystaltyczne pompy dozujące zasilane energią elektryczną.  

Germac pompy perystaltyczne dozujące 

Firma Germac oferuje pojedyncze dozowniki służące do dozowania środków myjących lub środków nabłyszczających oraz kompaktowe podwójne systemy mogące obsługiwać oba środki chemiczne najczęściej stosowane w zmywarkach przemysłowych. 

Wśród urządzeń Germac zasilanych elektrycznie znajdziesz zarówno te, które pracują w sposób stały, jak i pracujące w cyklach czasowych. Urządzenia w zależności od potrzeb mają różne parametry hydrauliczne oraz różne wykonanie materiałowe (jelita pompy). 

Zastosowanie pomp Germac 

Pompy Germac są stosowane głównie do dozowania środków chemicznych w przemysłowych maszynach myjących, jednak nie ograniczamy zastosowania pomp Germac jedynie do tych urządzeń. To pompy o małych wydajnościach stosowane również w przemyśle medycznym, kosmetycznym, chemicznym w laboratoriach oraz wielu innych sektorach. 

Dobór pompy Germac 

Prostota i niezawodność – to niewątpliwie wyróżnia pompy dozujące Germac. Jeśli potrzebujesz perystaltycznej pompy dozującej o niewielkiej wydajności, to z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie wśród produktów Germac. 

W celu doboru technicznego skontaktuj się z naszymi doradcami. Nasz zespół specjalistów z branży jest gotów doradzić w wyborze odpowiedniego rozwiązania i dostosować pompy do konkretnych potrzeb aplikacji. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz szybkie wykonanie zleceń.