FLYGT

Pompy do ścieków

Flygt 2000

Pompy do ścieków

Flygt 2600

Pompy do ścieków

Flygt 2600

Pompy do ścieków

Flygt 2700

Pompy do ścieków

Flygt 2800 BIBO

Pompy do ścieków

Flygt DL

Pompy do ścieków

Flygt DX

Marka Flygt, będąca częścią grupy Xylem, zdobyła sobie zaufanie klientów na całym świecie dzięki swojej nieustannej innowacyjności i skupieniu na najwyższej jakości swoich produktów. 

Flygt to renomowany producent zatapialnych urządzeń dla gospodarki wodno-ściekowej, który ma na swoim koncie wiele lat doświadczenia i zaufanie klientów na całym świecie. Dzięki różnorodnej ofercie pomp, mieszadeł i systemów napowietrzania, Flygt wspiera różne branże w zarządzaniu wodą i ściekami. Innowacyjność i jakość produktów są fundamentem działalności tej firmy, która stale dąży do oferowania najwyższej jakości rozwiązań dla swoich klientów. 

Flygt – pierwsza zatapialna pompa odwadniająca 

Historia marki Flygt sięga czasów, gdy po raz pierwszy wynaleziono zatapialną pompę odwadniającą. Ten przełomowy moment otworzył nowe możliwości w odwadnianiu terenów budowy, zmieniając branżę na zawsze. Dzisiaj pompy Flygt są z powodzeniem stosowane m.in. do obniżania poziomów wody, odprowadzania wód gruntowych czy usuwania wód opadowych z miejsca pracy. 

Pompy Flygt – niezawodne wsparcie w zarządzaniu wodą 

 Jako lider na rynku, Flygt oferuje szeroki asortyment pomp zatapialnych, które znajdują zastosowanie w różnych branżach i dziedzinach. W budownictwie pompy Flygt są kluczowym elementem w odwadnianiu terenów budowy, w wymagających warunkach górniczych pompy Flygt zapewniają efektywne odprowadzanie wód, przyczyniając się do bezpiecznej eksploatacji kopalni, w rolnictwie pompy Flygt stosowane są w osuszaniu pól, sadów i terenów podmokłych. Flygt dostarcza również specjalistyczne pompy, które wspierają służby ratownicze w skutecznym działaniu podczas powodzi i innych klęsk żywiołowych. 

Pompa Flygt – dobór i dystrybucja  

Jako dystrybutor pomp przemysłowych swoim klientom oferujemy: 

Flygt pompy odwadniające – pompy przeznaczone dla górnictwa i budownictwa: 

Flygt pompy szlamowe – odporna i wytrzymała seria pomp przeznaczona do pompowania szlamu: 

Oferujemy również dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz usługi serwisowe. W celu doboru technicznego pompy Flygt zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu technicznego.