HOMA

Pompy do ścieków

Homa CTP

Pompy do ścieków

Homa MX(S)

Pompy do ścieków

Homa TCV / TCM

Pompy do ścieków

Homa TP 53

Pompy do ścieków

Homa TP50

Pompy do ścieków

Homa V(X)

HOMA Pumpenfabrik GmbH to niemiecka rodzinna firma będąca pionierem w dziedzinie pomp zatapialnych, zapewniając niezawodne rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. 

Początkiem historii sukcesu HOMA Pumpenfabrik GmbH jest rok 1946. Wtedy to Hans Hoffmann sen. założył skromny warsztat naprawy silników elektrycznych, który z czasem przerodził się w jednego z czołowych producentów pomp przemysłowych na świecie. 

Dzięki swojej nieocenionej wiedzy na temat silników elektrycznych, Hans Hoffmann podjął decyzję, która zaważyła na przyszłości HOMA Pumpenfabrik GmbH. Firma zaczęła się specjalizować w rozwoju i produkcji pomp zatapialnych, co otworzyło przed nią nowe perspektywy i możliwości. 

Pompa HOMA – lokalne wsparcie, wysoka jakość 

HOMA od dziesięcioleci buduje globalną sieć przedstawicielstw handlowych i serwisowych, aby być bliżej swoich klientów na całym świecie. Dzisiaj HOMA posiada przedstawicieli w ponad 60 krajach, którzy dysponują wiedzą nie tylko o pompach HOMA, ale również mogą się pochwalić dogłębną znajomością rynków i specyficznych warunków lokalnych. 

Pompa HOMA – globalne zastosowanie 

Doświadczenie producenta HOMA i zaawansowane technologie pozwalają spełniać wymagania odbiorców. Pompy HOMA są montowane w ponad 100 krajach na całym świecie. Do jednych z największych osiągnięć producenta można zaliczyć m.in. instalację pomp HOMA w odwadnianiu stacji metra Hongkongu, w mieście Cartagena (Kolumbia) pompy HOMA tworzą system do odprowadzania ścieków, a w Dubaju na wyspie The Palm Jumeirah ponad 350 zatapialnych pomp HOMA stosowanych jest do odprowadzania ścieków.  

Pompy HOMA w przemyśle wodno-ściekowym 

W asortymencie pomp HOMA dostępne są urządzenia przemysłowe, które od lat cieszą się uznaniem klientów. Pompy HOMA są nie tylko wyjątkowo niezawodne, ale także stale rozwijane, aby sprostać rosnącym wymaganiom sektora oczyszczania ścieków. Producent oferuje pompy HOMA do ścieków i fekaliów zawierających gruboziarniste ciała stałe i włókna, pompy zatapialne z nożem tnącym. Dostępne są również pompy HOMA ze stali nierdzewnej przeznaczone do ścieków lekko korozyjnych i zanieczyszczonych chemicznie. 

Pompy HOMA w przemyśle budowlanym 

HOMA Pumpenfabrik GmbH oferuje duży wybór pomp zatapialnych i urządzeń do przetłaczania, które wykorzystywane są do usuwania czystej wody, ścieków i brudnej wody. Pompy HOMA są odpowiednie zarówno dla potrzeb środowiska prywatnego, jak i komercyjnego lub przemysłowego. HOMA dostarcza zatapialne pompy odwodnieniowe do odprowadzania wody czystej i brudnej wody użytkowej, pompy do wody brudnej ze składnikami ściernymi (piasek) czy pompy do brudnej wody zanieczyszczonej chemicznie alkaliami lub solami. 

Pompy HOMA – kompleksowe rozwiązania dla Twoich potrzeb 

Firma HOMA oferuje zarówno pojedyncze pompy, jak i kompleksowe, indywidualne rozwiązania. Niezależnie od tego, czy jest to uzdatnianie wody czy zaopatrzenie w wodę, usuwanie wody czystej, ścieków czy brudnej wody, możesz liczyć na najnowocześniejszą technologię pomp HOMA, która zapewnia wydajność i niezawodność. 

Pompy HOMA – dobór i dystrybucja 

Skontaktuj się z naszym działem technicznym, a dowiesz się, jakie pompy HOMA spełnią Twoje oczekiwania. Oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze urządzeń pod wskazaną aplikację. Zapewniamy również dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów pomp HOMA