EVA ESP GROUPE

Systemy

EVA DR&DRAS

Kruszarki wiórów

EVA system łamania wiórów

Pompy odśrodkowe

EVA VORTEX HG / HC

Pompy odśrodkowe

EVA VORTEX HM / HMN

Pompy pionowe

EVA VORTEX SBA

Pompy pionowe

EVA VORTEX SBA C&A

Pompy pionowe

EVA VORTEX SCA

Pompy pionowe

EVA VORTEX SCM

EVA Pumps France to innowacyjność, niezawodność, wydajność oraz francuski styl. 

EVA ESP Groupe to francuski producent pomp wirowych i odśrodkowych. Firma specjalizuje się w produkcji pomp recyrkulacyjnych chłodziwo w systemach chłodzących oraz urządzeń transportujących wióry w przemyśle obróbki metalu. Produkty EVA Pumps ESP Group są stosowane w wielu zakładach czołowych producentów branży motoryzacyjnej z Europy oraz Azji.  

Szeroko oferta pomp EVA ESP GROUP – doskonała wydajność i efektywność 

Asortyment EVA Pompes zapewnia pompy wysokiego ciśnienia, które dostarczają chłodziwo pod wysokim ciśnieniem bezpośrednio do narzędzi obróbczych oraz pompy niskiego ciśnienia, które pozwalają na transport powrotny oczyszczonego chłodziwa do zbiornika cieczy chłodzącej. Dodatkowo producent w swoim asortymencie ma opatentowane systemy rozdrabniania wiórów oraz kompletne systemy transporterów wiórów wraz z kruszarkami. 

Pompy EVA – niezawodność dla różnorodnych przemysłowych zadań 

Seria pomp EVA Vortex VMT znajduje zastosowanie w obrabiarkach przy transporcie cieczy chłodzących oraz systemach rozdrabniania wiórów.  

Zastosowanie materiałów o dużej twardości, odpornych na ścieranie i korozję oraz połączenie tego z innowacyjną technologią sprawiło, że wirowe i odśrodkowe pompy EVA z sukcesem znalazły zastosowanie również w dziedzinie uzdatniania wody, przemyśle chemicznym i petrochemicznym.  

Pompy EVA EVOLUTIVE VORTEX PUMP 

Wartym uwagi jest innowacyjne rozwiązanie marki EVA ESP Groupe do zanieczyszczonego chłodziwa – pompy EVOLUTIVE VORTEX PUMP. Pompy EVOLUTIVE VORTEX PUMP dostarczane są ze zintegrowanym rozdrabniaczem dużej ilości wiórów aluminiowych oraz wiórów ze stali węglowej.  

Jako zalety pomp EVOLUTIVE VORTEX PUMP EVA możemy wymienić: 

Konstrukcja pomp EVA z wbudowaną kruszarką 

Wszystkie pompy EVA VORTEX PUMP są dostępne z wbudowaną kruszarką, która rozdrabnia wióry aluminiowe i stalowe o dużej długości. System kruszenia umieszczany jest bezpośrednio za lub pod przenośnikiem wiórów. Wysoka wydajność pozwala na rozdrobnienie do 60 kg/h wiórów ze stali węglowej i do 30 kg/h wiórów aluminiowych. System ten jest opatentowanym rozwiązaniem EVA POMPES FRANCE.  

Pompy EVA – dobór i dystrybucja 

Nasz zespół ekspertów jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania, zrozumieć Twoje wymagania i dostarczyć spersonalizowane rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o pompach EVA.