Nocchi

Części do pomp powierzchniowych

Części zamienne do pomp Nocchi

Pompy do wody brudnej

Nocchi BIOX-XS

Pompy odśrodkowe

Nocchi CM

Pompy do wody czystej

Nocchi CPS10 MULTINOX-VE

Pompy odśrodkowe

Nocchi DHI

Pompy hydroforowe

Nocchi DHR

Pompy do wody czystej

Nocchi DOMINATOR 4 Plus

Pompy do wody czystej

Nocchi DOMINATOR 5

Pompy do ścieków

Nocchi DRENOX

Nocchi to włoski producent, który pojawił się na rynku w 1977 roku. Razem z Sta-Rite Industries od 1992 roku jest częścią Grupy Pentair, obecnej na całym świecie.  

Marka specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń, które stosowane są w różnych obszarach – zarówno w aplikacjach przemysłowych, jak i w warunkach gospodarstw domowych.  

Pentair Water S.p.A. – niezawodna jakość i zaangażowanie 

Wśród wartości, jakie przyświecają marce Pentair, znajdziemy profesjonalizm, głęboki szacunek dla ludzi i środowiska oraz praktyczne podejście do pracy. Solidne relacje z klientami i wysokie standardy jakości pozwalają firmie Pentair utrzymywać się w czołówce producentów technologii i oprzyrządowania dla uzdatniania wody. 

Nocchi (Sta-Rite) – częścią Grupy Pentair

Firma Sta-Rite® została założona ponad 75 lat temu w Delavan w stanie Wisconsin (USA) przez Williama Heatha. Od samego początku Heath był nastawiony na produkcję pomp, a jego motto brzmiało „built right to stay right” – co doprowadziło do powstania nazwy Sta-Rite. Dzięki sukcesowi założyciela, firma szybko zaczęła się rozwijać i poszerzać gamę produktów. Wprowadzone zostały pompy zatapialne i głębinowe. Obecnie Sta-Rite oferuje szeroką gamę pomp, silników, zbiorników, sterowników i akcesoriów w ponad 100 krajach na całym świecie. 

W 1992 roku firma Sta-Rite Industries wykupiła firmę Nocchi i weszła w skład Grupy Pentair. W 2004 roku doszło do przejęcia Sta-Rite przez lidera branży wodnej, firmę Pentair, Inc. Rok ten stał się rokiem powstania globalnej firmy zajmującej się technologiami wodnymi, obsługującej wiele gałęzi przemysłu na całym świecie 

Dzisiaj Pentair i Sta-Rite® kontynuują wzmacnianie swojej oferty w technologiach wodnych, opracowując innowacyjne rozwiązania, aby sprostać stale rosnącym potrzebom zużycia wody na świecie. 

Różnorodność zastosowań pomp Nocchi 

Bogaty asortyment pomp Nocchi obejmuje rozwiązania związane z zasilaniem w wodę, zwiększeniem ciśnienia w instalacjach, nawadnianiem, transportem wody i innych cieczy.

Pompa Nocchi do zastosowań domowych  

Kategoria pomp Nocchi do zastosowań w domach mieszkalnych obejmuje pompy głębinowe, pompy samozasysające, pompy wielostopniowe i pompy odśrodkowe. Dzięki swojej innowacyjnej i zaawansowanej technologii, pompy Nocchi oferują niezawodne rozwiązania dla potrzeb domowych: podnoszenie ciśnienia w instalacjach, oczyszczanie wód opadowych, odprowadzanie wody, cyrkulacja wody w basenach, jacuzzi czy fontannach, zastosowanie w systemach klimatyzacyjnych. 

Pompa Nocchi w systemach przeciwpożarowych i ciśnieniowych 

Pionowe i poziome odśrodkowe pompy Nocchi doskonale sprawdzają się w systemach przeciwpożarowych. Wytrzymała i innowacyjna konstrukcja pomp Nocchi gwarantuje niezawodność i wydajność w sytuacjach krytycznych. Pompy Nocchi wykorzystywane są także w systemach transportowania i podnoszenia ciśnienia wody. Nocchi to urządzenia, które pozwalają na oszczędzanie energii, jednocześnie zapewniając wysoką wydajność. 

Pompy Nocchi w ofercie EKOPOMP 

Dostarczane przez nas pompy Nocchi cechuje wysoka jakość i praktyczne rozwiązania spełniające najwyższe wymagania. Szeroka gama produktów Nocchi pozwala na dopasowanie do specjalistycznych instalacji hydraulicznych, systemów dystrybucji wody i zasilania i podnoszenia ciśnienia dla budownictwa mieszkaniowego, publicznego oraz nawadniania. 

Pompy Nocchi kierujemy do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych, firm oraz odbiorców prywatnych. 

Oferujemy: 

EKOPOMP – oficjalny dystrybutor marki Nocchi 

Jako oficjalny dystrybutor produktów Nocchi, oferujemy fachowe doradztwo, dostęp do części zamiennych, zestawów naprawczych, akcesoriów. Nasza firma jest również autoryzowanym serwisem marki Nocchi.  

W celu doboru technicznego pompy Nocchi zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami ds. technicznych. Nasza oferta jest wszechstronna, a pompy dostosowujemy do różnorodnych potrzeb klientów.