CAPRARI

Motopompy

Caprari BHR

Pompy do ścieków

Caprari D

Pompy do wody brudnej

Caprari HMU

Pompy do ścieków

Caprari KC

Pompy odśrodkowe

Caprari MEC-MR

Pompy poziome

Caprari PM

Caprari – włoski producent pomp do wody i ścieków, elektrycznych pomp odśrodkowych oraz zaawansowanych rozwiązań technicznych dla przemysłu i gospodarki wodno-ściekowej. 

Firma Caprari założona została w 1945 roku przez Amadio CAPRARI i pierwotnie, który postanowił spełnić potrzeby rolnictwa w zakresie skutecznego nawadniania. Od tamtego czasu producent konsekwentnie poszerza swoją ofertę pomp Caprari, dostosowując ją do zmieniających się potrzeb i wymagań branży wodnej.  

Obecnie Caprari dysponuje najwyższej jakości, wysoce wydajnymi i oryginalnymi rozwiązaniami. Oferta pomp Caprari obejmuje szeroką gamę produktów, w tym pompy głębinowe, pompy ściekowe, drenażowe, do wód komunalnych, przemysłowe, rolnicze oraz inne

Pompa Caprari – jakość i zrównoważony rozwój 

Caprari to firma, której procesy zarządzania i produkcji skupione są na zaspokojeniu potrzeb klientów. Za sprawą zdobytych kluczowych międzynarodowych certyfikatów (ISO:9001, ISO:45001, Atex) firma potwierdza wysoką jakość i standardy swoich pompy. Jednocześnie, przyjęte polityki i wytyczne kładą nacisk na ochronę środowiska i bezpieczeństwo w miejscu pracy, dążąc do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju. 

Zastosowanie pomp Caprari 

Pompy Caprari zapewniają nie tylko niezawodność, ale również efektywność i wydajność, co pozwala klientom na całym świecie osiągnąć pożądane wyniki. 

Caprari pompy do nawadniania 

Bogata oferta modeli pomp Caprari o wysokiej efektywności została zaprojektowana w celu zapewnienia optymalnego poboru wody zarówno z akwenów wodnych, jezior czy rzek, jak i skutecznego transportu na powierzchnię lub bezpośrednio do miejsc, gdzie nawodnienie jest niezbędne. 

Caprari pompy w gospodarce wodno-ściekowej  

Pompy Caprari są skonstruowane tak, aby doskonale spełniać różnorodne funkcje, począwszy od uzdatniania wody pitnej, aż po efektywny pobór wody ze studni głębinowych. Pompy Caprari pomagają również w skutecznym przetwarzaniu ścieków komunalnych i przemysłowych, a także odgrywają kluczową rolę w transporcie i dostarczaniu wody oczyszczonej. 

Caprari pompy w infrastrukturze 

Dzięki zaawansowanej technologii i niezawodności, pompy Caprari gwarantują sprawną i bezpieczną pracę przejść podziemnych, jezdni, parkingów podziemnych. Pompy Caprari z powodzeniem sprawdzają się na terenach budynków, w budownictwie cywilnym, na placach budowy dróg, gwarantując sprawną i bezpieczną pracę tych infrastruktur. 

Caprari pompy w przemyśle i do zastosowań specjalnych 

Caprari dostarcza zaawansowane i innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarki wodnej, specjalnie dostosowane do potrzeb przemysłu i zastosowań specjalnych. Pompy Caprari znajdują zastosowanie w różnych sektorach, takich jak górnictwo, przemysł naftowy i gazowy, hodowla ryb, hutnictwo, sztuczne naśnieżanie oraz ogólne zastosowanie w przemyśle. 

Pompa Caprari – dobór i dystrybucja 

Jeśli poszukujesz pompy, która spełni Twoje oczekiwania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem doradców technicznych. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wspólnie znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twojej aplikacji.