LFP

Pompy do ścieków

LFP DM 100-200

Pompy do ścieków

LFP DM2

Pompy do ścieków

LFP LG

Pompy do wody brudnej

LFP PJM

Pompy do wody czystej

LFP PML

Pompy obiegowe

LFP PWr

Pompy do wody czystej

LFP WR

LFP, czyli Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o., to polski producent z ponad 155-letnią historią i doświadczeniem. Obecnie zakład w Lesznie posiada najnowocześniejszą i jedną z największych odlewni w Europie. Z potencjału fabryki korzystają nie tylko rodzimi przedsiębiorcy, ale również inni producenci pomp z Włoch oraz Niemiec. 

Lata doświadczeń, inwestycja w rozwój oraz jakość oferowanych urządzeń, sprawiło, że LFP zyskało grono zaufanych odbiorców. Pompy LFP kierowane są zarówno dla przemysłu, jak i odbiorców indywidualnych.  

Kluczowy element doskonałości w LFP 

Fundamentem doskonałości producenta LFP są wybitni inżynierowie, którzy stanowią kluczowy element zespołu. To dzięki ich wszechstronnemu know-how i bogatemu doświadczeniu w dziedzinie pomp przemysłowych, LFP może zapewnić swoim klientom rozwiązania najwyższej jakości. Zespół LFP skupia się na ciągłym doskonaleniu i poszerzaniu swoich kompetencji, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. 

Pompy LFP – własne centrum badawcze 

Leszczyński Fabryka Pomp stawia duży nacisk na własne centrum badawcze. To miejsce, gdzie eksperci opracowują nowe modele pomp LFP, dostosowane do współczesnych wymagań w zakresie niezawodności, wydajności i energooszczędności. 

Certyfikat BUREAU VERITAS – potwierdzenie jakości pomp LFP 

Pompy LFP spełniają najwyższe standardy jakości, co jest wynikiem konsekwentnego stosowania innowacyjnych rozwiązań i dbałości o doskonałość techniczną. Leszczyńska Fabryka Pomp uzyskała certyfikat BUREAU VERITAS. To wyróżnienie potwierdza zdolność do produkcji pomp LFP i sprzedaży komponentów żeliwnych do zastosowań morskich. 

LFP pompa – gwarancja innowacyjnych rozwiąza

Uniwersalne zastosowanie pomp LFP 

Producent LFP oferuje różnorodne rozwiązania, w tym pompy LFP i systemy pompowe, odlewy z żeliwa szarego i sferoidalnego zgodnie z normami DIN 1691 i DIN 1693, a także odlewy z brązu oraz oprzyrządowanie odlewnicze.  

Naszą ofertę poszerzyliśmy o wybrane produkty Leszczyńskiej Fabryki Pomp: pompy zatapialne oraz pompy cyrkulacyjne. 

Pompy LFP – Leszczyńska Fabryka Pomp 

W celu doboru technicznego pompy LFP zapraszamy do kontaktu – telefonicznego bądź mailowe. Nasz zespół ekspertów czeka, aby sprostać Twoim potrzebom i zapewnić Ci idealne rozwiązania.