WILO

Części do pomp powierzchniowych

Części zamienne do pomp Wilo

Pompy zatapialne

Wilo Drain TM / TMW / TMR 32

Pompy do wody brudnej

Wilo Helix V

Pompy odśrodkowe

Wilo Jet FWJ

Pompy obiegowe

Wilo Stratos GIGA2.0-I

Pompy obiegowe

Wilo Stratos MAXO

Pompy obiegowe

Wilo Stratos PICO

Pompy obiegowe

Wilo TOP Z

Pompy obiegowe

Wilo Yonos MAXO

Wilo to światowej skali producent pomp i systemów pompowych. Pompy Wilo znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach m.in. w instalacjach chłodniczych, instalacjach grzewczych, klimatyzacji, systemach uzdatniania wody, a także do odprowadzania i transportowania ścieków. 

Pompy Wilo – ogrzewanie, chłodnictwo, klimatyzacja 

 
Rozwiązania producenta Wilo w zakresie ogrzewania, chłodnictwa i klimatyzacji wyróżnia niezawodność, wydajność i prostota w obsłudze. Dostarczanie wody i ciepła o każdej porze to spore wyzwanie, zwłaszcza jeśli ma być przy tym zachowana największa sprawność urządzenia, sprawność energetyczna oraz ekologiczna.  

Firma Wilo dzięki swojej nowoczesnej technologii i technice spełnia te wymogi. Praktyczne pompy Wilo doskonale nadają się do budynków mieszkalnych, a także budynków użyteczności publicznej. Wilo oferuje pompy o szerokim spektrum zastosowań, zaczynając od domków jednorodzinnych, poprzez budynki użyteczności publicznej, kończąc na złożonych instalacjach galerii handlowych, lotnisk. Każdy produkt opuszczający fabrykę Wilo, jest pełnowartościowym urządzeniem, bez względu na to, czy jest to pojedynczy czy kompletny system. 

Pompy Wilo – zaopatrzenie w wodę 

Woda jako najcenniejszy zasób naturalny na świecie, zmobilizowało producenta Wilo do stworzenia najbardziej wydajnych rozwiązań. Pompy Wilo znajdują zastosowanie w każdej dziedzinie dystrybucji wody. 

Oferta indywidualnych rozwiązań i wykorzystanie najnowszych technologii w produkcji pomp Wilo pozwala na rozbudowę inteligentnych sieci wodociągowych. Producent oferuje nie tylko pompy, ale i osprzęt oraz serwis produktów. Wilo jest w stanie stworzyć całą linię dystrybucji wody, od poboru surowej wody (ze studni lub zbiornika wodnego), poprzez wykorzystanie deszczówki, aż po uzdatnianie i dostawę do odbiorcy. 

Pompy Wilo – woda brudna i ścieki 

W związku z dynamicznym rozwojem systemów tłoczenia ścieków, wymogiem zmiany odprowadzania wody oraz zwiększeniem zawartości cząstek stałych w ściekach, coraz trudniej zachować sprawność i długi cykl życia pomp i przepompowni. Szeroki asortyment Wilo dotyczący tłoczenia ścieków i wody brudnej to rozwiązania ekologiczne i dopasowane do potrzeb każdego użytkownika. Ścieki, osady, woda brudna czy zanieczyszczona zawierająca cząstki włókniste – do każdego z zadań producent Wilo ma swoje efektywne rozwiązania. 

Dystrybucja pomp Wilo 

Wilo jest renomowanym producentem pomp przemysłowych, oferującym szeroki asortyment produktów dopasowanych do różnorodnych potrzeb, zarówno domowych, jak i przemysłowych.  Zaangażowanie producenta Wilo w innowacje technologiczne oraz dbałość o jakość sprawiają, że jego produkty są wyborem numer jeden na całym świecie. Wybierając pompy Wilo, klienci mają pewność, że uzyskują zaawansowane rozwiązania, które sprostają nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. 

Jako partner handlowy Wilo nasza firma oferuje dobór w sprzedaż pomp oraz części zamiennych. Skontaktuj się z naszym działem doradców w celu otrzymania pełnej oferty dotyczącej pomp marki Wilo