PEDROLLO

Pedrollo to marka pomp rozpoznawana w 160 krajach i na pięciu kontynentach, wielkość produkcji przekracza 2 miliony pomp rocznie. Wysoki poziom technologii oraz jakość stosowanych materiałów konstrukcyjnych sprawiają, że produkty firmy Pedrollo są cenione zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i specjalistów.  

Firma Pedrollo – gwarant produktów wysokiej jakości 

Producent Pedrollo rozpoczął działalność w 1974 roku w miejscowości San Bonifacio jako mała firma rodzinna. Obecnie obiekty marki Pedrollo zajmują bardzo duży i stale powiększający się obszar, który wynosi ponad 100 000 m2, co czyni z Pedrollo samodzielną dzielnicę przemysłową, podzieloną na kilka zakładów, z których każdy ma własną wydajną strukturę.  

Cała produkcja Pedrollo zgodna jest z najwyższymi standardami jakości, co jest elementem wyróżniającym markę na tle konkurencji. Wynik ten jest możliwy nie tylko dzięki technologii maszyn i urządzeń, ale przede wszystkim dzięki niezwykłemu profesjonalizmowi i kompetencjom na każdym poziomie produkcji i zarządzania, zintegrowanemu z ciągłym procesem szkoleniowym. 

Technologia oparta na patentach 

Działania badawczo-rozwojowe prowadzone w Pedrollo nie dotyczą tylko produktu końcowego, ale również procesu i technologii tworzenia. Wysoka centralizacja produkcji podnosi jakość produktów Pedrollo poprzez możliwość kontroli i utrzymywania wysokich standardów od pierwszego etapu na linii produkcyjnej.  

Cały proces – od projektowania do produkcji – skoncentrowany jest we Włoszech. Nawet mimo swojej globalnej działalności i zasięgu, Pedrollo prowadzi szkolenia wyłącznie w siedzibie firmy San Bonifacio di Verona. To wszystko czyni produkty Pedrollo 100% włoskiej produkcji.  

Pedrollo – lider w dziedzinie innowacyjnych pomp 

Pedrollo specjalizuje się w produkcji pomp wirowych przeznaczonych do instalacji domowych i przemysłowych. Ciągłe odnawianie swoich produktów, również na poziomie estetycznym, czyni pompy Pedrollo atrakcyjnymi i wydajnymi, co jest kolejnym dowodem wszechstronnej uwagi, jaką Pedrollo poświęca swoim klientom.  

Pedrollo posiada również najnowocześniejsze centrum tworzenia prototypów, umożliwiające szybkie projektowanie i realizację nowych produktów o coraz lepszych parametrach i dostosowanych do najróżniejszych potrzeb klientów. 

Pompa Pedrollo PKm 60 

Peryferalna pompa Pedrollo PKm 60® to najbardziej rozpoznawalny model producenta – niewielka pompka, której jakość i niezawodność sprawdziła się na całym świecie. Obecnie model PKm 60® jest zastrzeżonym znakiem towarowym nr 009875394. 

Doskonałość w technologii przepływu cieczy 

Łańcuch produkcyjny Pedrollo jest w pełni zgodny z międzynarodowymi standardami zarządzania jakością procesu UNI EN ISO 9001:2015. Dzięki partnerstwu z kilkoma uniwersytetami, Pedrollo wprowadziło na rynek nową generację pomp Pedrollo o innowacyjnej konstrukcji oraz wydajności. Przykładem są pompy Pedrollo o wysokiej sprawności, które gwarantują oszczędność energii w zakresie od 20 do 30%.  

Ale sama technologia to za mało. Proces innowacji obejmuje każdy sektor firmy Pedrollo: projektowanie, industrializację, dystrybucję, IT, badania i szkolenia. 

Pompy Pedrollo – znajdź idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb 

Jeśli szukasz niezawodnych pomp, które spełnią Twoje wymagania, napisz do nas! Jako partner handlowy Pedrollo, jesteśmy gotowi pomóc Ci w doborze odpowiedniego modelu, który spełni Twoje potrzeby. Nasz zespół ekspertów ma bogate doświadczenie w dziedzinie pomp Pedrollo i z przyjemnością udzieli Ci fachowej porady oraz pomoże znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. 

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Shopping Cart