PEDROLLO

Pompy do wody czystej

Pedrollo 2CP

Pompy do wody czystej

Pedrollo HF

Pompy do wody czystej

Pedrollo JCR1

Pompy do wody czystej

Pedrollo JSW1

Pompy do wody czystej

Pedrollo MK

Pompy odśrodkowe

Pedrollo NGA

Pompy odśrodkowe

Pedrollo NGA-PRO

Pompy do wody czystej

Pedrollo PK

Pompy do wody czystej

Pedrollo PKS

Pedrollo to marka pomp rozpoznawana w 160 krajach i na pięciu kontynentach, wielkość produkcji przekracza 2 miliony pomp rocznie. Wysoki poziom technologii oraz jakość stosowanych materiałów konstrukcyjnych sprawiają, że produkty firmy Pedrollo są cenione zarówno przez użytkowników indywidualnych, jak i specjalistów.  

Firma Pedrollo – gwarant produktów wysokiej jakości 

Producent Pedrollo rozpoczął działalność w 1974 roku w miejscowości San Bonifacio jako mała firma rodzinna. Obecnie obiekty marki Pedrollo zajmują bardzo duży i stale powiększający się obszar, który wynosi ponad 100 000 m2, co czyni z Pedrollo samodzielną dzielnicę przemysłową, podzieloną na kilka zakładów, z których każdy ma własną wydajną strukturę.  

Cała produkcja Pedrollo zgodna jest z najwyższymi standardami jakości, co jest elementem wyróżniającym markę na tle konkurencji. Wynik ten jest możliwy nie tylko dzięki technologii maszyn i urządzeń, ale przede wszystkim dzięki niezwykłemu profesjonalizmowi i kompetencjom na każdym poziomie produkcji i zarządzania, zintegrowanemu z ciągłym procesem szkoleniowym. 

Technologia oparta na patentach 

Działania badawczo-rozwojowe prowadzone w Pedrollo nie dotyczą tylko produktu końcowego, ale również procesu i technologii tworzenia. Wysoka centralizacja produkcji podnosi jakość produktów Pedrollo poprzez możliwość kontroli i utrzymywania wysokich standardów od pierwszego etapu na linii produkcyjnej.  

Cały proces – od projektowania do produkcji – skoncentrowany jest we Włoszech. Nawet mimo swojej globalnej działalności i zasięgu, Pedrollo prowadzi szkolenia wyłącznie w siedzibie firmy San Bonifacio di Verona. To wszystko czyni produkty Pedrollo 100% włoskiej produkcji.  

Pedrollo – lider w dziedzinie innowacyjnych pomp 

Pedrollo specjalizuje się w produkcji pomp wirowych przeznaczonych do instalacji domowych i przemysłowych. Ciągłe odnawianie swoich produktów, również na poziomie estetycznym, czyni pompy Pedrollo atrakcyjnymi i wydajnymi, co jest kolejnym dowodem wszechstronnej uwagi, jaką Pedrollo poświęca swoim klientom.  

Pedrollo posiada również najnowocześniejsze centrum tworzenia prototypów, umożliwiające szybkie projektowanie i realizację nowych produktów o coraz lepszych parametrach i dostosowanych do najróżniejszych potrzeb klientów. 

Pompa Pedrollo PKm 60 

Peryferalna pompa Pedrollo PKm 60® to najbardziej rozpoznawalny model producenta – niewielka pompka, której jakość i niezawodność sprawdziła się na całym świecie. Obecnie model PKm 60® jest zastrzeżonym znakiem towarowym nr 009875394. 

Doskonałość w technologii przepływu cieczy 

Łańcuch produkcyjny Pedrollo jest w pełni zgodny z międzynarodowymi standardami zarządzania jakością procesu UNI EN ISO 9001:2015. Dzięki partnerstwu z kilkoma uniwersytetami, Pedrollo wprowadziło na rynek nową generację pomp Pedrollo o innowacyjnej konstrukcji oraz wydajności. Przykładem są pompy Pedrollo o wysokiej sprawności, które gwarantują oszczędność energii w zakresie od 20 do 30%.  

Ale sama technologia to za mało. Proces innowacji obejmuje każdy sektor firmy Pedrollo: projektowanie, industrializację, dystrybucję, IT, badania i szkolenia. 

Pompy Pedrollo – znajdź idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb 

Jeśli szukasz niezawodnych pomp, które spełnią Twoje wymagania, napisz do nas! Jako partner handlowy Pedrollo, jesteśmy gotowi pomóc Ci w doborze odpowiedniego modelu, który spełni Twoje potrzeby. Nasz zespół ekspertów ma bogate doświadczenie w dziedzinie pomp Pedrollo i z przyjemnością udzieli Ci fachowej porady oraz pomoże znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.