Pompy do wody Grundfos

Pompy do wody Grundfos

Grundfos ALPHA 2

Pompy do wody Grundfos

Grundfos ALPHA1 L

Pompy do wody Grundfos

Grundfos ALPHA3

Pompy do wody czystej

Grundfos JP

Pompy do ścieków Grundfos

Grundfos KPC

Pompy do wody Grundfos

Grundfos MAGNA3

Pompy do wody czystej

Grundfos SCALA2

Pompy do wody Grundfos

Grundfos SP

Pompy do wody czystej

Grundfos SQ

Pompy do wody Grundfos oferują niezawodne rozwiązania dla różnorodnych potrzeb w zakresie pompowania wody czystej, lekko zanieczyszczonej i brudnej, wody deszczowej i szarej. Z szeroką gamą pomp zatapialnych, głębinowych, hydroforowych, pomp odwadniających i obiegowych, Grundfos utrzymuje swoją pozycję lidera wśród producentów wysokiej jakości pomp przemysłowych.

Oferta pomp do wody Grundfos

Wśród dostępnych modeli pomp do wody Grundfos szczególną popularnością cieszą się urządzenia do zastosowań domowych – zaopatrywania w wodę pitną, podnoszenia i utrzymywania ciśnienia w instalacjach, nawadniania i podlewania, odprowadzania nadmiaru wody deszczowej, opróżniania zalanych studzienek czy basenów.

Głębinowe pompy do wody Grundfos serii SQ

Właściciele domów z prywatnymi studniami mogą polegać na solidności pomp do wody Grundfos, które skutecznie dostarczają wodę, minimalizują zużycie energii, przyczyniając się do obniżenia kosztów eksploatacji. W kategorii pomp głębinowych do zastosowań domowych znajdziesz pompy do wody Grundfos serii SQ i SQE – 3-calowe urządzenia przeznaczone do instalacji w studniach o minimalnej średnicy 76 mm. Wykonane ze stali nierdzewnej, wyróżniają się odpornością na korozję oraz zużycie, a dodatkowe funkcje, takie jak ochrona przed pracą na sucho, zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz łagodny rozruch zapewniają długą żywotność urządzeń oraz minimalizuję uderzenia hydrauliczne w rurach.

Hydroforowe pompy do wody Grundfos serii JP

Pompy do wody Grundfos JP typu Jet to małe pompy samozasysające z poręcznym uchwytem umożliwiające łatwe przenoszenie. JP to seria pomp do wody Grundfos, która doskonale sprawdza się przede wszystkim przy zastosowaniach domowych – podnoszeniu ciśnienia w instalacji, pompowania wody deszczowej wykorzystywanej do nawadniania lub mycia. W połączeniu ze zbiornikami hydroforowymi, pompy do wody Grundfos JP tworzą kompletne i wydajne zestawy hydroforowe Grundfos.

Ciekawym rozwiązaniem producenta Grundfos jest samozasysające urządzenie SCALA2 o kompaktowej konstrukcji, które w gospodarstwach domowych wykorzystywane jest do utrzymania stałego ciśnienia według potrzeb użytkownika. Grundfos SCALA2 może być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków – posiada automatyczną funkcję przeciwzamarzania, która załącza się w momencie, kiedy temperatura na zewnątrz spada poniżej +3°C.

Zatapialne pompy do wody Grundfos serii Unilift

Gama zatapialnych pomp do wody Grundfos Unilift KP / CC / AP 12 o szerokim zakresie zastosowań. Pompy wody Grundfos tej serii to pompy odwadniające do wody czystej, szarej, wody deszczowej wykorzystywane do odprowadzania wody z pralek i zmywarek, zlewów, basenów. Do użytku przenośnego lub montażu stacjonarnego. Wybrane zatapialne pompy do wody Grundfos wyróżniają się zdolnością do usuwania wody do poziomu 3 mm.

Obiegowe pompy do wody Grundfos

W asortymencie pomp do wody Grundfos dostępne są również pompy obiegowe zarówno do prostych zastosowań domowych, komercyjnych, ale również wymagających przemysłowych. Obiegowe pompy do wody Grundfos zapewniają redukcję kosztów energii nawet do 80%, występują w różnych konfiguracjach, rozmiarach oraz posiadają różnorodne dodatkowe funkcje, dzięki czemu każdy może znaleźć odpowiednie rozwiązania dla swojej instalacji.

Dobór pomp do wody Grundfos

Wybór odpowiedniej pompy do wody Grundfos zależy od jej głównego przeznaczenia, miejsca i rodzaju instalacji, a także oczekiwanych parametrów. W Ekopomp oferujemy dostęp do szerokiej gamy pomp do wody Grundfos oraz zapewniamy wsparcie technicznie na etapie doboru odpowiedniego modelu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i/lub mailowego.