Pompy do wody Lowara

Pompy do wody czystej

Lowara BG

Pompy do solanki

Lowara CEA

Pompy do ścieków

Lowara DN

Pompy do wody brudnej

Lowara DOC

Pompy do ścieków

Lowara DOMO

Pompy do ścieków

Lowara DOMO GRI

Pompy do wody czystej

Lowara e-HM

Pompy do solanki

Lowara e-NSC

Pompy do wody Lowara

Lowara e-SV

Marka Lowara, należąca do grupy Xylem, dostarcza na rynek pompy zatapialne, powierzchniowe, głębinowe do różnych zastosowań domowych i przemysłowych w wykonaniu ze stali nierdzewnej AISI 304, AISI 316 lub żeliwa.

Lowara pompy do wody – rodzaje

Lowara oferuje pompy ogólnego zastosowania w domach mieszkalnych, budynkach komercyjnych, gospodarstwach domowych i rolnych oraz pompy przemysłowe do bardziej wymagających zastosowań. Asortyment pomp do wody Lowara możemy podzielić na trzy głównych kategorii:

  1. Zatapialne pompy Lowara – jeden z najpopularniejszych na polskim rynku typoszeregu pomp do wody Lowara. Marka posiada w swojej ofercie zarówno małe, poręczne modele pomp do wody czystej, jak i do wody lekko zanieczyszczonej (serie DOC, DIWA, DN) oraz brudnej i ścieków (serie DOMO, DOMO GRI, DL). Zatapialne pompy do wody Lowara dostępne są w wersji z wyłącznikiem pływakowym lub bez, zasilane jedno- lub trójfazowo.
  2. Powierzchniowe pompy do wody Lowara – gama urządzeń do zastosowań domowych i przemysłowych, w tym samozasysające pompy do wody Lowara serii BG i SP, które nadają się do pompowania cieczy zawierających rozpuszczone gazy, pompy odśrodkowe Lowara CA i gwintowane Lowara CEA, dostępne również w wersjach specjalnych z uszczelkami z FPM do wody gorącej do +110°C lub wykonaniu w całości ze stali AISI316, pompy e-SH z wlotem osiowym, przemysłowe jednostopniowe pompy Lowara e-NSC oraz wielostopniowe pompy Lowara serii e-HM.
  3. Głębinowe pompy do wody Lowara (serie SCUBA, SCUBA DRY, SG, Z/ZN/ZR) – Lowara dostarcza zarówno kompletne zestawy pompowe, jak i pojedyncze części hydrauliczne czy silniki elektryczne od 4” do 12”. Pompy do wody Lowara wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na ścieranie, dostępne są w różnych rozmiarach –  do studni głębinowych 4”, 6”, 10” i 12”.

Do szeroko pojętej gamy pomp do wody Lowara zaliczamy również pompy obiegowe  ecocirc® / ecocirc® BASIC / ecocirc® PREMIUM, ecocirc® XL stosowane w instalacjach grzewczych, instalacjach chłodniczych, układach cyrkulacyjnych c.w.u.. instalacjach solarnych.

Obszary zastosowań pomp do wody Lowara

Zastosowanie pomp do wody Lowara obejmuje gospodarstwa domowe i rolne, obiekty użyteczności publicznej, zakłady przemysłowe. Pompy Lowara mogą być wykorzystywane do dystrybucji wody pitnej, podnoszenia ciśnienia w instalacjach, nawadniania, a także odwadniania, opróżniania zbiorników i basenów, odprowadzania wody brudnej, szarej, ścieków komunalnych, wody przemysłowej. W przypadku wykonania z odpornych materiałów, pompy do wody Lowara nadawać się będą również do przesyłu cieczy korozyjnych, przesyłu medium w przemyśle spożywczym lub mogą być wykorzystywane w instalacjach mycia przemysłowego czy w chłodnictwie.

Pompy do wody Lowara są częstym wyborem wśród naszych Klientów dzięki swojej prostocie w obsłudze, wytrzymałej i odpornej konstrukcji, możliwości wyboru wśród dostępnych modeli pomp, a także dostępności części zamiennych oraz wsparciu lokalnych autoryzowanych serwisów. 

Oficjalny dystrybutor pomp do wody Lowara

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem marki Lowara. Od lat dostarczamy naszym Klientom pompy do wody Lowara i innych mediów, oryginalne części zamienne oraz akcesoria, jak np. przetwornice częstotliwości lub skrzynki rozruchowe. Dział serwisu Ekopomp zajmuje się również naprawą pomp do wody Lowara.

W celu otrzymania wskazówek technicznych w doborze, indywidualnej oferty na wybraną pompę do wody Lowara lub informacji nt. procedury naprawy i serwisu pomp Lowara, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.