Pompy dozujące Wrocław

Pompy dozujące

AQUA HC100

Pompy basenowe

AQUA HC150

Pompy dozujące

AQUA HC151 pH Rx

Pompy dozujące

AQUA HC151 Pl mA

Pompy dozujące

AQUA HC200+ CST

Pompy dozujące

AQUA HC200+ MULTI

Pompy dozujące

AQUA HC200+ pH Rx

Pompy dozujące

AQUA HC897

Pompy dozujące

AQUA HC899

Pompy dozujące i ich zastosowanie

Wielu projektantów linii technologicznych, serwisantów oraz eksploatatorów spotyka się z zagadnieniem dozowania środków chemicznych w procesach technologicznych. W dużej części tych instalacji to właśnie dostarczenie odpowiedniego preparatu w precyzyjnie określonej dawce warunkuje prawidłowy przebieg całego procesu. Są to m.in. instalacje uzdatniania wody, oczyszczania ścieków, linie galwaniczne, laboratoria, instalacje w przemyśle papierniczym, chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym, tekstylnym, mleczarskim, budowlanym, tworzyw sztucznych i wielu innych gałęziach gospodarki.

Do dozowania tych środków stosuje się automatyczne systemy dozowania, w skład których wchodzą różnego rodzaju dozowniki. Najpopularniejszymi z nich zdecydowanie są pompy dozujące.

Pompy dozujące – problemy z doborem

Systemy dozowania mogą przybierać różne formy – od najprostszych stacji dozowania składających się z pomp dozujących oraz zbiorników na chemię, po bardzo rozbudowane systemy umożliwiające wykonanie kilku operacji jednocześnie oraz komunikujące się w różnymi innymi urządzeniami włączonymi do całego układu. Na rynku dostępna jest cała gama urządzeń różniących się od siebie jakością, funkcjonalnością a co za tym idzie ceną produktów.   

Dobór odpowiedniego systemu dozowania jest tematem złożonym i wymaga wzięcia pod uwagę bardzo wielu zmiennych, dlatego może być problematyczny szczególnie w przypadku osób stawiających swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie. W takim przypadku warto wspomóc się wiedzą oraz doświadczeniem odpowiednich specjalistów.

Dystrybutor pomp dozujących Wrocław

Jedną z firm funkcjonujących od ponad 20 lat na rynku wyspecjalizowaną w dziedzinie systemów dozowania oraz dystrybucji pomp dozujących we Wrocławiu i całej Polsce jest nasza firma Ekopomp.

Dlaczego na dostawcę dozowników warto wybrać akurat Ekopomp? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

  1. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie dozowania pozwoliło nam uzyskać zaufanie oraz status wyłącznego dystrybutora urządzeń dozujących włoskiej firmy Aqua. W zależności od zapotrzebowania Klienta dostarczamy również urządzenia innych producentów, wśród których wymienić należy pompy dozujące Grundfos i inne.
  2. Pompy dozujące Wrocław to najwyższa jakość urządzeń w konkurencyjnej cenie.
  3. Posiadamy wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty do dostarczanych przez nas urządzeń potwierdzające ich jakość.
  4. Oferujemy fachowe wsparcie techniczne na każdym z etapów procesu doboru pompy, montażu, uruchomienia oraz późniejszej eksploatacji pomp dozujących. Wrocław, Warszawa, Kraków – nieważne, w której lokalizacji posiadasz swój zakład, nasz dział techniczny służy pomocą!  
  5. Dysponujemy własnym autoryzowanym działem serwisu urządzeń objętych gwarancją producenta jak również tych, które są po gwarancji.
  6. Posiadamy własny magazyn pomp dozujących we Wrocławiu oraz dedykowanych do nich części zamiennych – nasi Klienci mają gwarancję szybkiego usunięcia ewentualnej usterki lub odebrania nowych urządzeń.
  7. Stany magazynowe są na bieżąco aktualizowane i uzupełniane.
  8. Zamówienia złożone do godziny 11:00 zazwyczaj wysyłamy tego samego dnia. Klienci z Wrocławia, pompy dozujące możecie odebrać osobiście.

Wszystkie powyższe aspekty oraz ciągła praca nad poprawą jakości naszych usług sprawiły, że jesteśmy w ścisłej czołówce dostawców pomp dozujących we Wrocławiu oraz na rynku krajowym.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami lub odwiedzenia nas stacjonarnie w biurze we Wrocławiu.