Pompy membranowe do wody czystej

Pompy membranowe

ARO EXP 1″–3″

Pompy membranowe

ARO EXP 1/4’’–3/4”

Pompy membranowe

ARO Pro 1″–3″

Pompy membranowe

ARO Pro 1/4″–3/4″

Pompy AODD

Debem BOXER

Pompy chemoodporne

Debem CUBIC 15

Pompy AODD

Debem FOODBOXER 100

Pompy AODD

Debem FOODBOXER 150

Pompy AODD

Debem FOODBOXER 251

Pompy membranowe (pompy z podwójną membraną) są stosowane w wielu różnych branżach. Są wydajne i niezwykle wszechstronne, odpowiednie do płynów od czystej wody spożywczej po kwasy, zawiesiny i substancji wyróżniających się dużą lepkością. Ich atrakcyjne ceny oraz prosta obsługa przyciąga wielu klientów.

Działanie pomp membranowych do wody czystej

Pompy membranowe do wody czystej wykorzystują dwie membrany do napełniania komory pompy wodą, a następnie wypychania jej. Gdy membrany odsuwają się od komory, obniża to ciśnienie w komorze i ciecz napływa do środka. Gdy membrany wsuwają się z powrotem do komory, zwiększają ciśnienie i ciecz wypływa. Medium przepływa przez jednokierunkowe zawory zwrotne, które kontrolują jej właściwy przepływ.

Zastosowanie pomp membranowych do wody czystej

Pompy membranowe do wody czystej są często wykorzystywane do odwadniania lub usuwania wody. Świetnie sprawdzą się do systemów nawadniania oraz wypompowywania wody w przypadku zalania pomieszczenia i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest źródło sprężonego powietrza.

Zalety pomp membranowych do wody czystej

Oferta pomp membranowych do wody czystej

Nasza firma może zaproponować pompy membranowe do wody czystej marki Sandpiper, Aro, Debem, Fluimac, La Fonte. Dział techniczny chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniej pompy. Istnieje również możliwość oddania pompy na serwis. Zapraszamy do składania zapytań.